Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Aziz başkan Ya buna içeride inandı ya da aklını oynattı

Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi İhsan Kalkavan cemaatin Fenerbahçe'yi ele geçirmek istediğini iddia eden Aziz Yıldırım için " Aziz buna ya inandı içeride ya da aklını oynattı." dedi.

Aziz başkan Ya buna içeride inandı ya da aklını oynattı

Gülen cemaatine yakınlığı ile bilinen eski Beşiktaş yönetim kurulu üyesi ve işadamı İhsan Kalkavan, Habertürk TV'de Balçiçek İlter'in sorularını yanıtladı. Cemaatin Fenerbahçe'yi ele geçirmek istediğine ilişkin iddiaları yalanlayan Kalkavan şu sözleri söyledi:

CEMAAT İSTESEYDİ ELE GEÇİRİRDİ
Her anlı secde göreni Hocaefendi'nin cemaatinden sanıyorlar. Nur Cemaati'nin 50 değişik kolu var. Bir sürü dini grup var. Bunların hiçbiri zararlı değil. Bir hakim veya polis cuma namazında göründü mü 'ocu-bucu' oluyor hemen. Ben Beşiktaş yönetimine aday olduğumda Hocaefendi bana dedi ki: 'İhsan Efendi bana bir cephe daha açtın, beni üzdün.' Ben de o zaman çıktım açıklama yaptım, 'Bir daha hiçbir şekilde Beşiktaş Kulübü'ne aday olamayacağım' dedim. O günkü kayıtlarda vardır bu.

BUNLARA YA İÇERDE İNANDI YA DA AKLINI OYNATTI
Şimdi de Fenerbahçe'yi ele geçiriliyor. Aynı senaryolar. İnanmak mümkün değil. Bunu çıkartan başta Aziz kardeşim. Aziz Yıldırım benim çok yakın, 20 yıllık arkadaşım. Kendisinide ziyaret etim. Aziz diyorum: Buna dünyada en inanmayacak insan sensin. Ya inandı içeride ya da aklını oynattı. Kulüpçülüğü bilen bir insan, bu işlerin nasıl olduğunu bilir. Kulüpler kasap, manav dükkanı değil ki ben burayı aldım böyle olacak diyemezsin. 20 milyon camiası olan bir kulüp Fenerbahçe Aziz Bey'in tapulu malı değil ki. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!