Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

AYŞE ARMAN OKURUNA ÇOK KIZDI

Ayşe Arman, kızını eleştiren okuruna öyle bir yanıt verdi ki..

AYŞE ARMAN OKURUNA ÇOK KIZDI

Seks yazılarıyla nam salan Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman, köşesinde ara sıra okurlarından gelen soru ve görüşlere yer verir ve bu soruları içtenlikle cevaplar. Arman bugünkü köşesinde de yine okurlarına yer verdi; ancak Arman'ın kızıyla ilgili sözler sarf eden okuruna tepkisi oldukça sert oldu: 'Cesaret edemezdiniz o ayrı ama etseydiniz de o diliniz yerinde durur muydu bilemiyorum.'

İşte Arman'a okurundan gelen o mail ve Arman'ın sert yanıtı:

Kızınız varoş çocuğu gibi davranıyor
Bebek Parkı'nda kızınızı babaannesiyle gördüm. O kız ne kız öyle, koca kız, hiç buna terbiye, görgü bir şeyler vermiyor musunuz. Görmemiş çocuklar gibi, ağlamalar, dondurma istermiş, ayak diremeler. Varoşlardaki çocuklar bile sizinkinden daha görmüş davranıyorlar. Biraz çocuğunuzla ilgilenin. (Mesut C.)

'Ne derdiniz varsa benimle görün!'
Arman: Mesut Bey. Sizin haberiniz yok galiba ya da çocuğunuz yok! İnsanın her şeyine laf edebilirsiz, ama çocuklarına asla. Raconda yoktur bu. İnsanların çocuklarına dil uzatmak ayıptır, kalleşliktir. Ne derdiniz varsa benimle görün. İyi ki bunları yüzüme söylemediniz. Cesaret edemezdiniz o ayrı ama etseydiniz de o diliniz yerinde durur muydu bilemiyorum!

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!