Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Aynı anda iki kardeşle seks yaptı

İngiltere'de 15 ve 17 yaşlarında iki kardeşle cinsel ilişkiye giren bir kadın hapis cezası aldı. İlişki sonrası hamile kalan kadının hangi kardeşten hamile kaldığı ise anlaşılamadı.

Aynı anda iki kardeşle seks yaptı

 İngiltere'nin Hull kentinde yaşayan 32 yaşındaki 3 çocuk annesi Claire Louise Roundill, 15 ve 17 yaşındaki iki kardeşle cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle hapis cezası aldı.

Önceki gün sonuçlanan mahkemede hakim, kadını küçük yaşta çocuklarla cinsel ilişkiye girmek ve onlara uyuşturucu sağlamaktan suçlu bulup 9 ay hapis cezası verdi. Daha sonra bu cezanın 2 yıl ertelenmesine hükmetti. İddiaya göre kadın ilk önce 15 yaşındaki kardeşle ilişkiye girdi. Ona günde onlarca mesaj gönderip çıplak fotoğraflarını telefonla yollayan kadın daha sonra 17 yaşındaki kardeşle ilişkiye girdi. Bu ilişkilerden sonra hamile kalan kadın, bu bebeği kürtajla aldırdı. Kadının bebeğin hangi kardeşten olduğunu bilmediği belirtildi.
Kadın mahkemede verdiği ifadede çocukların yaşından haberdar olmadığını söylese de birçok kere birlikte olduğu çocuğun yaşını sonradan öğrendiği öne sürüldü. Adı açıklanmayan çocuklar ise kadınla ilişkiye girdiklerini itiraf etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!