Ayhan Sicimoğlu'nun Instagram fenomeni kedisi 'Shere-Khan' öldü

Müzisyen ve gezgin Ayhan Sicimoğlu'nun, sosyal medyada videolarıyla fenomen haline gelen kedisi Shere-Khan'ın ölümü hayvanseverleri üzdü. Sicimoğlu'nun sevimli kedisinin ölümü sonrası Instagram hesabı üzüntü mesajlarıyla doldu.

Ayhan Sicimoğlu'nun Instagram fenomeni kedisi 'Shere-Khan' öldü

"Hastasıyız" sözleriye TV programlarının sevilen karakterİ Ayhan Sicimoğlu (67), kedisi Shere-Khan'ın ölümü ile büyük üzüntü yaşıyor.

Dünyada gezdiği kentlerin yanı sıra kedisi Shere-Khaan'ın neşeli videolarını Instagram'dan paylaşan Ayhan Sicimoğlu, bu kez takipçilerine bir acı haberi duyurdu: Shere-Khan kaplanlar cennetine gitti. Genç yaşta terketti bizi. Ben şimdi kim ile sohbet edeceğim. Geriye kısa videoları kaldı... Güle güle kaplanım benim...

ÖNCEKİ GÜN VETERİNER'E GİTTİ

Bir gün önce kedisi Shere- Khaan'ın nefes alamadığını ve veterinerde tedavi gördüğünü belirten Ayhan Sicimoğlu sosyal medya üzerinden dualarınızı esirgemeyin diyerek yardım istemişti.

Sosyal medya paylaşımlarında Shere-Khan'ın sürekli olarak kendisini kaplan zannetiğini vurgulayan Sicimoğlu'nun son paylaşımı hayvanseverleden binlerce mesaj aldı.

"NAZAR DEĞMİŞ OLABİLİR"

Sicimoğlu'nun kedisinin öldüğünü duyurduğu paylaşıma sevenlerinden gelen mesajlar:

- "Başınız sağolsun,videoları hep izliyorduk,korkunç bir talihsizlik"

- "Yaaa cok uzuldummm. kaplanlar cennetinde de mutlu olsun"

- "Nazardan öldü"

- "Aslan gibi kediydi"

- "Çok üzüldüm acınızı paylaşıyorum. Tahmin edebildiğim kadarıyla, bu kadar ani olduğuna göre fib hastalığından gitti kaplancık. Artık ben de nazara inanıyorum."

- "Adeta evimizin kedisi gibi olmuştu Shere-Khan. Hergün videolarını merakla bekliyorduk. İnanamıyorum birden gitmiş olmasına. Ayhan Bey sabırlar diliyorum."

- "Çok üzüldüm severek takip ediyorduk. Aslında gayet sağlıklı ve diri görünüyordu en son tereyağı yerken çektiğiniz videosunu izlemiştik ah canım benim"

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!