Aybaba'dan transfer müjdesi

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Aybaba'dan transfer müjdesi

BursadaBugün Afyon'da

M.Ali EKMEKÇİ

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, transferlerle ilgili şu açıklamayı yaptı: "Futbolda her şey kısaldı. Bilgi arttı. Doğru, yanlış her şey aktarılıyor. Talip olduğumuz oyunculara farklı bilgiler gidince zorlanıyoruz.

Kaliteli oyuncularımız var. Endişem yok. Koskoca Bursaspor var, taraftarımız var. Hepsi harekete geçerse iyi işler olacaktır.

Bizim oyuncularımızın hepsi değerli. Müracaat ederler ve giderler. Çıkan haberler hem bizi hem de onları yoruyor. Bizim hiçbir oyuncumuza resmi teklif yok. Eğer gelirse menfaatlere göre transfer gerçekleşir. Oyuncular bana rahatsızlıklarını belirttiler. Her gün yeni takım yeni isim çıkıyor diye. Ben de onlara bunları anlattım. Kafaları daha şimdi rahat.

Gençlerle ilgili birkaç isimde hedefe ulaştım. Bu işler çok zordur. Bir tanesi iyi, bir tanesinin de tavır davranışlarında sorunlar var. Düzelteceğiz. Zaman içerisinde birçok oyuncu kullanacağız."

Yasin Öztekin tranferi ile ilgili açıklamalarda bulunan Aybaba, Yasin beni 2- 3 kez beni telefonla arayıp, benimle çalışmak istediğini söyledi. Bu transfere başkanımız Ali Ay'ın gönlü yoktu. Ama ben kendisini ikna ettim,Yasin ise tercihini Göztepe'den yana kullandı. Futbolda böyle şeylerin olması normaldir" ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!