"AVEA KOBİ TURNUVASI''NDA BURSA'DAN SLAM TEXTİLPRODUKTİON GMHB'NİN TAKIMI FİNALE KALDI!

Avea'nın düzenlediği ve futbol ile KOBİ'leri bir araya getiren Avea KOBİ Turnuvası'nın final maçları 2-3 Nisan tarihlerinde Antalya'da oynanacak. Final maçlarında Bursa'yı Slam Textilproduktion GMHB temsil edecek.

''AVEA KOBİ TURNUVASI''NDA BURSA'DAN SLAM TEXTİLPRODUKTİON GMHB'NİN TAKIMI FİNALE KALDI!

Toplam 593 KOBİ takımının mücadele ettiği ve 4.744 KOBİ çalışanının rekabetine sahne olan Avea KOBİ Turnuvası'nın finaline kalacak ilk üç takıma Ford Transit Connect ticari araç ve Avea Teknoloji Paketi hediye edilirken, turnuvanın şampiyonu bu ödüllere ek olarak Doğuş Yayın Grubu'ndan 50.000 TLlik bedelsiz reklam hakkı kazanacak.

19 Şubat'ta başlayan 5 farklı bölgede ve 12 ayrı şehirde tam donanımlı halı sahalarda yapılan eleme maçlarının ardından, Avea KOBİ Turnuvası'nın final heyecanı 2-3 Nisan tarihlerinde Antalya'da yaşanacak. Toplam 593 KOBİ takımının mücadele ettiği ve 4.744 KOBİ çalışanının rekabetine sahne olan Avea KOBİ Turnuvası'nda Bursa'dan Slam Textilproduktion GMHB'nin takımı finale kaldı.

İlk üçe giren takımlara Ford Transit Connect ticari aracın yanı sıra Samsung Laptop, Blackberry Torch, 12 aylık internet paketi ve Avea Jet Modem hediye edilecek. Avea KOBİ Turnuvası'nın birinciliğini kazanan KOBİ ayrıca NTVSPOR'da 50.000 TL'lik reklam hakkı kazanacak.

Avea KOBİ Turnuvası'nın finale kalan takımların koçluğunu, eski sporcu ve futbol yorumcusu Sergen Yalçın, NTVSpor'un önemli ekran yüzlerinden program yapımcısı-sunucu Ercan Taner, eski sporcu Mustafa Doğan ve spor yazarı, yorumcusu Mehmet Demirkol üstlenecek. NTV Spor, elemelerden görüntüler ve oyuncularla röportajların yanı sıra büyük finali canlı olarak yayınlayacak.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!