Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Avcılar hedefi 12'den vurdu

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü tarafından trap ve tabanca atışı yarışmaları yapıldı.

Avcılar hedefi 12'den vurdu

Orhangazi Belediyesi'ne ait atış poligonunda yapılan yarışmaya 300'e yakın avcı katıldı. Yarışmalar trap, tek kurşun pet şişe, tek kurşun hareketli domuz ve tabanca dallarında yapıldı. Takımlar kategorisinde trap birincisi İnegöl Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü oldu.

Orhangazi Belediye Başkanı İsmail Tartar'ın da atış yaptığı trap yarışmalarında İnegöl'ün ardından takım ikinciliğini ise Ağaköy elde ederken, takımlar kategorisinde üçüncü Yenişehir Kurtuluş oldu. Ustalar kategorisinde Samanlı'dan Münir Yücel birinci, Yenice'den Basri Uysal ikinci, Orhangazi'den Emin Koçer üçüncü olurken, ortalar kategorisinde Yenişehir'den İbrahim Kaygısız birinci, Ağaköy'den Tezcan Kocaefe ikinci, Orhangazi'den Niyazi Memiş üçüncü oldu. Gençlerde birinciliği Orhangazi'den Batuhan Güler elde ederken ikinciliği yine Orhangazi'den Ozan Koçer, üçüncülüğü ise İnegöl'den Mümin Cankasap elde etti. Yıldızlarda ise birinciliği Orhangazi'den İzzet Yalçınkaya, ikinciliği yine Orhangazi'den Şavkı Özcan elde etti.

Trap yarışları sonunda takım ve ferdi dallarda dereceye girenlere ödülleri verildi. Orhangazi Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Başkanı Ramazan Başaran, bütün yarışmacılara teşekkür etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!