Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Atını döverken görüntülenen Halis Karataş'tan açıklama

Halis Karataş, şiddet uyguladığı atından ve onun ilgililerinden özür diledi. Karataş, "Starta girerken huysuzluk yaparak diz kapağımı neredeyse kırılacak duruma getirmesi sonrasında can havliyle verdiğim tepki kabul edilebilir değil" dedi.

Atını döverken görüntülenen Halis Karataş'tan açıklama

Jokey Halis Karataş, şiddet uyguladığı atından ve onun ilgililerinden özür dilediği bir mesaj yayınladı. Karataş, "Starta girerken huysuzluk yaparak diz kapağımı neredeyse kırılacak duruma getirmesi sonrasında can havliyle verdiğim tepki kabul edilebilir değil" dedi.

Jokey Halis Karataş, Arts Man isimli atına şiddet uyguladığı görüntülerin kamuoyunda tepki çekmesi sonrası kişisel Twitter hesabında özür mesajı yayınladı. 

"İstanbul'da bugün bindiğim ve son dönemde birlikte güzel birinciliklere imza attığım Arts Man ile aramda yaşananlar tüm yarışseverleri ve hayvanseveleri olduğu gibi beni de çok üzdü" diyen Karataş, şöyle devam etti:

"Starta girerken huysuzluk yaparak diz kapağımı neredeyse kırılacak duruma getirmesi sonrasında can havliyle verdiğim tepki kabul edilebilir değil. Bu nedenle başta Arts Man ve ilgililerinden, sonra da tüm yarışsever ve hayvanseverlerden özür diliyor, bir daha böyle bir şey yaşanmayacağına söz veriyorum." 

HALİS KARATAŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

İstanbul Veli Efendi Hipodromu'nda bugün koşulan yarışta jokeyi olduğu Arts Man isimli ata yumruk atan Halis Karataş'ın görüntülerine ilişkin detaylar şöyle;

İstanbul'da yer alan Veli Efendi Hipodromu'nda Arts Man isimli atın jokeyliğini yapan ünlü isim Halis Karataş'ın sosyal medyaya düşen görüntüleri gündem oldu. Günün 7. Koşusu olan yarışta Müzeyyen Karabulut adlı şahsın sahibi olduğu Arts Man isimli yarış atına jokeyi olan Halis Karataş'ın baş kısmına yumruk attığı görüldü. Bu görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından başta hayvanseverlerden olmak üzere sosyal medya geneline büyük tepki topladı. Tepkilerin büyümesi üzerine Jokey Halis Karataş'tan açıklama gecikmedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!