Atatürk Havalimanı'nda "seçim" yoğunluğu

Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde oyunu kullanmak için memleketlerine gitmek isteyen yolcular, Atatürk Havalimanı'nda yoğunluk oluşturdu.

Atatürk Havalimanı'nda ''seçim'' yoğunluğu

Seçimlerde oyunu kullanmak için çeşitli şehirlere seyahat edecek  vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren İç Hatlar Terminali'ne gelmeye başladı. Bilet işlemlerini yapan yolcular nedeniyle hava yolu şirketlerinin  kontuarlarında kuyruk oluştu. Havalimanı çalışanları, herhangi bir aksama  yaşanmaması için yoğun mesai harcayarak, yolcuları ilgili alanlara yönlendirdi.

Hatay'a giden yolculardan Mehmet Keleş, seçimlerin devlet ve millet  için en güzel şekilde sonuçlanmasını istediğini kaydetti.

Keleş, memleketine bir günlüğüne gittiğini ifade ederek, "Allah,  Türkiye için hayırlısı neyse onu versin. Türkiye bölünmez, bunu herkes iyi  bilsin. Seçimler yüzünden kimse kimseye dargın olmasın. Sonuçta hepimiz aynı  bayrağın altında yaşıyoruz. Kesinlikle kırgınlık, dalgınlık ve kavga olmasın."  dedi.

Yolculardan Selim Uludokumacı ise memleketi Konya gideceğini, yarın  mutlaka oy kullanacağını kaydetti. Uludokumacı, Almanya'da uzun yıllar yaşadıktan sonra Türkiye'ye  döndüğünü dile getirerek, "Seçimlerde hayırlısı olsun. En önemlisi, bundan sonra  millet olarak vatana hizmet noktasında bazı beklentilerimiz var. Gidişat güzel  gözüküyor. Hayırlısı neyse o olsun." değerlendirmesini yaptı.

Yolculardan Ömer Arslangiri de İstanbul'da çalıştığını, oy kullanmak  için iki günlüğüne memleketi Ağrı'ya gittiğini belirtti. Arslangiri, seçimlerin  Türkiye'ye hayırlı olmasını temenni etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!