Ata Demirer'in yeni aşkı

Alara Bozbey ile ilişkisini duyuran Ata Demirer, 2018'in ilk saatlerinde aşk bombasını patlattı. Peki, ekranlardan tanıdığımız Alara Bozbey kimdir? Yabancı Damat dizisiyle hayatımıza giren Alara Bozbey başka hangi dizilerde rol aldı?

Ata Demirer'in yeni aşkı

Alara Bozbey ile yaşadığı ilişkiyi köşe bucak saklayan Ata Demirer, yeni yılın ilk dakikalarında sürpriz bir adımla ilişkisini cümle aleme ilan etti. Artık tüm gözler Ata Demirer ve Alara Bozbey ilişkisinin üzerinde.

ATA DEMİRER'DEN 14 YAŞ KÜÇÜK

45 yaşındaki Ata Demirer, Özge Borak'tan boşandıktan sonra ciddi bir ilişkiye adım atmamış, Alara Bozbey'le yakınlaştıktan sonra da kaçak göçek bir hayat yaşamaya başlamıştı. Üç yıl önce birliktelik yaşayan Ata Demirer ve Alara Bozbey ayrılmış ancak birbirlerinden tam manasıyla kopamamıştı. Ata Demirer'den 14 yaş küçük olan Alara Bozbey, ekranlarda uzun zamandır boy gösteren bir isim.

ALARA BOZBEY DİZİLERİ

Yabancı Damat dizisiyle Türkiye'de ekranlarda boy göstermeye başlayan Alara Bozbey pekçok önemli projede kendisine yer buldu. Alara Bozbey'in oynadığı diziler arasında, Arka Sokaklar, Bedel, Gamsız Hayat, Benim İçin Üzülme ve Dolunay gibi ekranın dikkat çeken projeleri sayılabilir.

EN SON DOLUNAY'DA EKRANDAYDI

Alara Bozbey son olarak 2017 yaz dizilerinden biri olan Dolunay dizisi oyuncu kadrosunda karşımıza çıkan isimlerden biri. Alara Bozbey, Dolunay adlı dizide Demet rolü ile ekrana gelmiş ve Can Yaman, Özge Gürel, Necip Memili, Öznur Serçeler gibi oyuncularla birlikte çalıştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!