Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Aşkımı nasıl güçlendiririm diyorsanız

Uzun süren aşkların heyecanını korumak için 4 önerimiz var.

Aşkımı nasıl güçlendiririm diyorsanız

Aşka inanmayanlardan mısınız? Evlilik sizce de aşkı öldürür mü? Evet, uzun süreli ilişkilerde aşkın heyecanını kaybettiği yadsınamaz bir gerçek. Yine de aşkınızı taze tutmanın bir kaç formülü var...

Ayrı Zaman Geçirmek Sevginizi Güçlendiriyor

Sevgilinizin sürekli yanınızda olmasını istemeniz çok normal. Fakat uzmanlar daha az görüşülen ilişkinin, canlılığını daha uzun süre koruduğunu savunuyor. Birbirinize anlatacak daha çok hikaye, daha çok fikir, daha çok yaşanmışlığınız oluyor. Bu sayede ilişkinizi iyi ve kötü yanlarıyla daha verimli gözden geçirebiliyorsunuz. Sizi görmek için sabırsızlanan bir partneriniz olsun istemez misiniz? Özlemek; ilişkinizi canlı tutacaktır!

Yanlış giden bir şeyler olduğunu düşündüğünüzde muhtemelen haklısınız

Biz kadınların genel özelliklerinden biri olduğu için sezilerimiz oldukça kuvvetli. Aşırı şüpheli veya güvensiz biri değilseniz, içgüdülerinize güvenmenizi tavsiye ederiz. Örneğin; ona bir gün boyunca hiçbir şekilde ulaşamıyorsanız. Ve bunun mantıklı bir açıklaması yok ise. İletişimin bu kadar kolaylaştığı bir çağda, muhtemelen ya dünyanın sonu gelmiş olmalı ya da ilişkinizin. Bu size vermeye çalıştığı bir işaret olabilir. Bu tarz şeyleri dikkate alıp, çözüm yoluna gitmelisiniz.

Eğer eski bir aldatma hikayesi varsa, muhtemelen sizi de aldatacaktır

Bu konuda dikkatli olmanız biraz önemli. Önceki hayatıyla ilgili kendinizi hazırlarsanız, sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Erkekler duygusal ya da cinsel bir boşluğa düşmüş olabiliyorlar zaman zaman. Ve bu gibi durumlarda egolarını tatmin etmeye ihtiyaç duyuyorlar. Bu durum onlara genelde kendilerini iyi hissettiriyor. Bu sebeple bir kere yapmış olması, tekrarlamasını kolaylaştıracaktır. Dikkatli olmanızda fayda var.

Size Göz Kulak Olduğunu Düşünmenizi İstiyor

Erkekler genelde güçlü görünmeyi seçiyorlar. Bu sebeple sizinle gereğinden fazla ilgilenip, karışıyor olabilirler. Bu duruma biraz anlayış göstermenizde yarar var. Gücün onlarda olduğunu bilmeye ihtiyaç duyuyorlar. Ona ihtiyacınız olduğunu bilmesi kendini her zaman iyi hissettirecektir, bırakın buna inansın.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!