Aşk ve Mavi neden bitti?

Aşk ve Mavi dizisi 78. final bölümüyle ekrana geldi. Peki Aşk ve Mavi dizisi finalinde neler oldu, dizi nasıl bitti? Aşk ve Mavi'nin final bölümünde mutlu son yaşandı. Sonunda evlenen Hasibe ve Mümtaz dünya turuna çıktı. Ali Göreçki adına kurulan vakıf ise binlerce kadına destek oldu. Yaman ise ailesiyle geçmişten gelen kavgalarını bir kenara bıraktı ve babasıyla barıştı. Mavi ile Yaman arasındaki ilişki ise yeni bir boyut kazandı.

Aşk ve Mavi neden bitti?

ATV'de 3. sezonuyla ekranlarda olan Aşk ve Mavi dizisi 16 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak olan 78. bölümüyle final yaptı. Aşk ve Mavi final bölüm son sahnesinde mutlu son yaşandı. Hasibe ve Mümtaz evlendi ve dünyayı gezmeye başladı. Yaman ve babası arasındaki buzlar eridi. Yaman ailesiyle barıştı ve herkes yemekte buluştu.

AŞK VE MAVİ NEDEN BİTTİ?

Dizide başrolde oynayan Emrah geçtiğimz haftalarda ayrılmış, Ali ise ölmüştü. Emrah'ın ardından diziye başrol oyuncusu olarak Keremcem katılmıştı. Keremcem'in canlandırdığı Yaman karakteriyle Mavi arasında yeni bir aşk başlamıştı. Ancak Aşk ve Mavi'nin reytinglerini Keremcem de kurtaramadı. Normalde sezon sonunda bitmesi planlanan dizi için erken final kararı alındı. ATV ise cuma akşamları Aşk ve Mavi'nin yerine yeni dizi Şahin Tepesi'ni ekrana sürmeye hazırlanıyor.

AŞK VE MAVİ FİNALDE NELER OLDU?

Yaman'ın Mavi'ye yardıma koştuğunu öğrenen Yüksel deliye döner. Mavi'nin sevgilisini elinden almaya çalıştığını düşünmektedir. Yaman bu düşüncesine çok kızar ve Yüksel'den uzaklaşır. Yaman'ı kaybedeceğini düşünen Yüksel öfkesini Mavi'den çıkarmaya kararlıdır. Cemal, kendisine şantaj yapan Galip'i alt etmek için bir plan yapar. Planı başarılı olur ve Galip geri adım atar. Cemal, bir kez daha beladan sıyrıldığını düşünse de ölümcül bir hata yaptığını fark etmesi geç olmayacaktır. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!