Artık telefona değil saate bakacaksınız

Heyecanla beklenen SmartWatch artık Türkiye'de! Kullanıcılar SmartWatch ile bütün SMS'lerini, e-posta ve durum güncellemelerini kolayca takip edebilecek.

Artık telefona değil saate bakacaksınız

Sony Mobile, kullanıcılarının uzun süredir heyecanla beklediği SmartWatch ilk olarak Sony Center'larda satışa sunuldu. SmartWatch'ın yanı sıra çok fonksiyonlu Stereo Bluetooth Kulaklık (Smart Wireless HeadSet Pro MW1) ve Kablosuz Bluetooth Hoparlör (Wireless Speaker SRS-BTV5) gibi yenilikçi aksesuarlar da çok yakında Türkiye pazarında satışa sunulacak.


SMARTWATCH İLE KONTROL GÜCÜ SİZDE!
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara Bluetooth ile bağlanan SmartWatch, telefon üzerinden gelen tüm bildirimleri kullanıcıların kolunda saat görevi gören cihaz ile kontrol edebilmelerini sağlıyor. Suya ve toza dayanıklı, 8 mm kalınlığındaki SmartWatch, tek bir tıklama ile çalışıyor. Cihazın telefon ile bağlantısı kesildiği anda ise şık bir saat gibi kullanılabiliyor.

RED DOT TASARIM ÖDÜLLÜ SMART WİRELESS HEADSET PRO ÇOK YAKINDA TÜRKİYE'DE!
Sony'nin gelişmiş çağrı yönetimi, uzaktan kumandalı müzik sistemi ve bağımsız bir MP3 çalar görevine sahip birinci sınıf mobil ses aksesuarlarından Smart Wireless Headset Pro, çok yakında Türkiye'de satışa sunuluyor. Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanılabilen kulaklıklar, gerçek surround ses sistemi ile müzik tutkunlarının gönlüne taht kuracak. Arama yapmayı kolaylaştıran özelliği ve gelen çağrıları kolaylıkla yanıtlamak için özel tasarımı ile 2012 yılı eğlence teknolojisi kategorisinde Red Dot Tasarım Ödülü'nü kazanan Smart Wireless Headset Pro ile kullanıcılar müziklerini telefona ihtiyaç duymadan sadece bu kulaklık üzerinden de dinleyebiliyor.

BLUETOOTH İLE GELEN ÖZGÜRLÜK: WİRELESS SPEAKER SRS-BTV5
Çok yakında Türkiye'de satışa sunulacak Sony aksesuarlarından bir diğeri de, tek tuşla (NFC) bağlantı özelliğine sahip, hafif ve taşınabilir Kablosuz Bluetooth hoparlör sistemi. Kullanıcıların, telefonlarını hoparlör üzerindeki NFC alanına dokundurmaları ile aktif olan cihazda hands-free aramalar için dâhili bir mikrofon da mevcut. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!