Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Arkadaş oldu kardeşi çıktı

ABD'de yaşayan Isaac Nolting havuzda yüzerken tanıştığı Dakotah Zimmer ile arkadaş oldu. Birbirlerine çok benzediklerini fark eden iki çocuk aileleriyle ilgili konuşmaya başlayınca geçmişleriyle ilgili gerçek ortaya çıktı.

Arkadaş oldu kardeşi çıktı

 

ABD'nin Washington kentinde yaşayan 12 yaşındaki Isaac Newton tanışıp arkadaş olduğu 13 yaşındaki Dakotah Zimmer'a çok benzediğini fark etti.

İki arkadaş aileleriyle ilgili birbirlerine soru sormaya başlayınca kardeş olduklarını keşfetti.

Daily Mail gazetesinin haberine göre Dakotah Dawn adlı bir kadın tarafından evlat edinen bir erkek kardeşi olduğunu anlatınca Isaac kendi annesinin adının Dawn olduğunu söyledi.

Isaac kafasında oluşan soru işaretlerine bir cevap bulmak için aynı akşam annesine evlatlık olup olmadığını sorunca annesinden her şeyi öğrendi.

42 yaşındaki Dawn Nolting Isaac'in biyolojik annesinin bebeği dünyaya getirdiğinde henüz 16 yaşında olduğunu ve bebeğe bakamayacak durumda olduğunu söyledi. Isaac doğduğunda Dakotah 1 yaşındaydı.

O sırada bekar olan Dawn Nolting Isaac'in bakımını üstlendi ve bir süre sonra onu resmi olarak evlat edindi.

Isaac Nolting'le yaşarken onun ve Dakotah'nın biyolojik anne ve babası birer sene arayla hayata veda etti.

Dakotah anneannesiyle yaşamaya devam etti. Dakotah gerçeği kendisi keşfetmeden önce anneannesi ona kendisinden haberi olmayan bir erkek kardeşi olduğunu söylemişti.

Anneanne Debi Bay iki torununun karşılaşması konusunda şunları söyledi: "Birbirlerine buldukları için çok mutluyum. Hiç ayrılmamış gibiler."

KAYNAK:NTV

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!