Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban şoku!

Sezon finali yapmaya hazırlanan Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde, sürekli yorgun olan ve uyuyamayan Hüsnü'nün burnundan kan gelince kafalar karıştı. Hüsnü Çoban'ın hastalığı nedir? Geçen sezon finalinde karısını kaybeden Hüsnü Çoban ölecek mi?

Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban şoku!

Arka Sokaklar'ın son bölümünde Hüsnü Komiser, burnundan gelen kana anlam veremedi. Arka Sokaklar 480. bölüm fragmanında, Hüsnü'nün rahatsızlığı kafalardaki soruyu cevapsız bırakmaya devam edecektir.

Rıza Baba, torunu ve kızını bulmak için tüm imkanlarını kullanıyor! Rıza Baba, kızını ve torununu kaçıranın peşine düşmüştür. Onları bulmak için elindeki tüm imkanlarını kullanacaktır. Mesut ise teröristlerle çatışma içerisine girecektir.

Hüsnü, geceleri yorgunluktan uyuyamaz. Bunu bahara yorar. Vücudu kırgındır ve ağrısı vardır. Ekip arkadaşları da onun bu yorgun halinden endişe duyar. Zeliş, babasının bu hali üzerine ona Spa merkezinde bir masaj ayarlar. Hüsnü masaja gider; fakat, hala kendisini yorgun ve halsiz ister. Ağrı kesiciler de bir fayda etmez. Yine ağrıdan uyuyamadığı bir gece banyoya gider. Aynaya baktığında burnunun kanadığını görür. Nedenini anlayamaz. Hüsnü'nün bir hastalığı mı var? Neden kendisini yorgun ve ağrılar içerisinde hissediyor? Hastalık ise ölümcül mü?

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, arkadaşı Musa'nın suça karışmış olma ihtimalinden dolayı rahatsızdır. Begüm ise, Musa'dan ayrılmak istemektedir ve kızını da alıp gizlice kaçma planları yapar. Veli, Musa'nın kızından ayrı olmasının üzüntüsüne dayanamaz kendince bir çözüm yoluna gider.

Aylin son zamanlarda kendine bakmaya başlamıştır. Herkes hayatında biri olduğundan şüphelenir. Hakan ve Bahar rutin polis çevirmesi yaparken Aylin'i yanında bir adamla görürler. Hakan şaşkın bir şekilde kontrolleri yapar. Fazlasıyla bozulur; ancak, hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya çalışır. Umut Bebek davası nihayet sonlanır. Velayet Selin'e verilir. Selin'in mutluluğu tabii ki Mesut'a da yansır. Mahkemeden sonra Mesut, Selin, Tunç ve Umut Bebek tıpkı bir aile gibi bir stüdyoya gidip fotoğraf çektirirler.

Selin, Umut'un velayetini aldı. Zor geçen zamanlardan sonra Selin, Umut'u evlat edineceği mahkemenin sonuçlanmasını beklemektedir. Selin ve Umut bu süreç içinde çok zor zamanlar geçirmişlerdi. Kız kardeşinin Umut'u sahiplenmeyip, satmak istemesi üzerine Selin, büyük bir mutlulukla bebeğe anne olmayı seçmişti. Mesut da bu uğurda Selin'in yanından ayrılmamıştır. Tüm badireleri birlikte atlatmışlardı. İşte o beklenen an gelir. Selin, heyecan içinde mahkemenin vereceği kararı bekler. Sonuç onun için mutluluk vericidir. Umut, artık onun çocuğudur. Bu güzel haber ise Selin, Mesut, Tunç ve Umut'un olduğu fotoğraf karesinde tarihe yazılır.

Arka Sokaklar 479. Bölümde Hande ve Şükran, Volkan'ı etkilemek için hünerlerini yarıştırdı. Ekibin yakışıklı komiseri Volkan iki kadının arasında kalır. Biri Şükran, diğeri ise Hande... Şükran, Volkan'dan hoşlandığını açık açık Selin'e hissettirmişti. Şimdi hareket zamanı gelir. Şükran elleri ile Volkan'a börek açar. Selin bu böreği Volkan nezdinde ekipteki herkese ikram eder. Hande de büyük bir afiyetle yer. Ekip böreğin nedenini sorar. Selin, Volkan sayesinde olduğunu ve Şükran'ın onun için özellikle açtığını söyler. Volkan, Şükran'ın ince düşündüğünü sanır; fakat Hande, Şükran'ın gerçek nedenini anlar ve bozulur. Bu sefer Hande harekete geçer. O da kek yapıp getirir. Volkan dışındaki herkes büyük bir afiyetle yer. Hande ise, ekibin diline düşmekten kurtulamaz. Hande ve Şükran arasındaki bu gizli savaş nereye kadar devam edecek, bekleyip göreceğiz.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!