Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Arınç: Terörün sonu gelecek

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, terörün sonunun geleceğini belirterek, "Terör hepimizin canını yakıyor. Çocuklarımızı, askerimizi, polisimizi, kadınlarımızı, vatandaşlarımızı hedef alan terör bitecek" dedi.

Arınç: Terörün sonu gelecek

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu'nu ziyaret etti. Bursa Erzurum Dernekleri Federasyon Başkanı Ömer Ömeroğlu'nun Erzurumluların yaşadığı sıkıntıları dile getirmesinin ardından kısa bir konuşma yapan Arınç, terör konusuna değinerek, terörün bitirileceğini fakat biraz sabrın gerekli olduğunu dile getirdi. Terörün insan ayırt etmediğini söyleyen Arınç, "Terör hepimizin canını yakıyor. Çocuklarımızı, askerimizi, polisimizi, kadınlarımızı,
vatandaşlarımızı hedef alan terör bitecek. Biz bunun için daha donanımlı olmak zorundayız. Terörle mücadele ederken aynı zamanda askerimizin, polisimizin modernizasyonunu da ön planda tutuyoruz. Bizim üzerimize düşen, dualarımızı eksik etmememiz. Bunun yanında da işimizi yapacağız. Bunun sonu mutlaka gelecek" diye konuştu.
Arınç, ziyaretin ardından davul ve zurnalar eşiliğinde uğurlandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!