Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Arınç'tan Mihriban türküsü

AK Parti Bursa Milletvekili Bülent Arınç, Manisa'da partisinin düzenlediği piknik programında çok sevdiği 'Mihriban' türküsünü seslendirdi, dostlarıyla hasret giderdi.

Arınç'tan Mihriban türküsü

AK Parti Bursa Milletvekili Bülent Arınç ve eşi Münevver Arınç, Manisa merkeze bağlı Beydere'de partisinin düzenlediği piknik programına katıldı. Arınç'ı Beydere yolu üzerinde Vali Celalettin Güvenç, İl Emniyet Müdürü Adem Aydemir, Çevre Orman İl Müdürü Yahya Güngör, Gençlik ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Berk Mersinli ve partililer katıldı. Karşılama töreninde Vali Güvenç, Emniyet Müdürü Aydemir, Çevre Orman İl Müdürü Güngör ve Gençlik
Spor İl Müdürü Şahin, Arınç ile bir süre sohbet ettikten sonra Manisa merkeze geri döndüler. Piknik alanında coşkuyla karşılanan Arınç, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Piknikte konuşan Arınç, bu tür beraberliklere ihtiyaç olduğunu vurgulayarak, "İnşallah bu beraberliğimiz bir ömür boyu devam edecek. Bizi bir yapan güçlü yapan sonunda zafere başarıya ulaştıran birbirimizi sevmemiz, birbirimize bağlı olmamız, verilen görevleri yapmamız ve AK Parti'yi Türk siyaset tarihinde hiçbir partiye nasıp olmayan 3.
iktidarı nasip ederken hepimizin büyük bir azimle gayretle çalışmasıdır. Bundan dolayı ne kadar iftihar etsek azdır. Bu başarıda Manisa olarak da Türkiye olarak da bu olumlu neticeyi almakta hepinizin yılmadan büyük bir gayretle yürüttüğünüz çalışmalarının sonucudur" dedi.

"MANİSA DA TÜRKİYE DE RAKİPLERİMİZE EN BÜYÜK CEVABI VERMİŞTİR"
Seçimlerde Manisa'nın insanüstü bir başarı gösterdiğini belirten Arınç, "Türkiye genelinde yüzde 49 kusur bir oy aldık. Manisa merkez ilçede aynı ortalamayı tutturdu. Türkiye'de yüzde 50'ye yakın oy alan AK Parti, Manisa merkezinde de yüzde 50'yi yakaladı. Yani sokaktaki sandıktaki her iki kişiden birisi AK Parti'ye oy verdi. Bu güne kadar görülmemiş, bundan sonrada inşallah görürse yine AK Parti görür, muhteşem bir başarıdır. Manisa genelinde de oylarımız yüzde 47 oldu, bu da çok büyük bir başarıdır.
Manisa'da da 410 bin civarında oy aldık. Bu rakamı bu güne kadar kimse duymadı görmedi yaşamadı. Bunu yaşatan Allah hamd ediyoruz. Seçim sonucu bizim için muhteşem bir başarı olduğu kadar muhaliflerimiz için de o kadar üzücü bir sonuçtur. Biz onları üzecek şeyler söylememeye gayret ediyoruz ama herkes bilmeli ve görmeli ki seçimden önce AK Parti için olmadık laflar eden hakaretler eden küçültücü ifadeler kullanan hatta siz kaç milletvekili çıkaracaksınız diye sordukları zaman 6-7 den aşağı düşmeyen partiler
seçim sonucunda gördüler. Mesela CHP bizim yarımız kadar oy almıştır, MHP bizim üçte birimiz kadar oy aldı. Çok şükür Manisa'da, Türkiye'de rakiplerimize en büyük cevabı vermiştir. Üç dönem her dönemde de artan oylarla ak partiyi iktidar yaparken bunun sebebini de ortaya koymuştur. Ak partinin liderine milletimiz güveniyor, ak partinin yaptığı hizmetleri milletimiz beğeniyor, ak partinin 2023 yılında yani Cumhuriyet'in 100 yılında Türkiye'yi kavuşturacağı vizyonu herkes istiyor ve bekliyor" diye konuştu.
 

Arınç'tan Mihriban türküsü Arınç'tan Mihriban türküsü
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!