ARINÇ GÖSTERİLERİ İLGİYLE İZLEDİ

Bursa'daki 19 Mayıs kutlamalarına, Uludağ Üniversiteli basketçilerin nefes kesen şovu ve Işıklar Askeri Hava Lisesi öğrencilerinin gösterisi damgasını vurdu

ARINÇ GÖSTERİLERİ İLGİYLE İZLEDİ

Törenlere katılan Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç, basketçilerin ve askeri öğrencilerin şovunu ilgiyle izledi.
Sabah saatlerinde Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasıyla başlayıp saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam eden kutlamalar, Atatürk Stadyumu'nda yapılan gösterilerle renklendi. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Zeki Es, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve kaptan Ömer Erdoğan da töreni izledi. Milli Eğitim İl Müdürü Atilla Gülsar'ın günün anlam ve önemini belirten
konuşmasının ardından ise gençlik marşı coşkuyla okundu.

ASKERİ ÖĞRENCİLER SAVAŞI CANLANDIRDI
Tören geçişi ile devam eden kutlamalar, Işıklar Askeri Lisesi, Uludağ Üniversitesi ve orta öğretim kurumları öğrencilerinin birbirinden ilginç gösterileriyle devam etti. Işıklar Askeri Hava Lisesi öğrencilerinin karate gösterisi beğeni toplarken, Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Bölümü öğrencilerinin yaptığı basket şov da ilgiyle izlendi. Sahada birbirinden güzel gösterilen sunan öğrenciler, adeta birbirleriyle yarıştı. Uludağ üniversitesi dans topluluğunun gösterisi ise ayakta alkışlandı.
Töreni takip eden Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç, Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Bölümü öğrencilerinin yaptığı basket şovu ilgiyle takip etti. Birbirinden zorlu hareketleri başarıyla gerçekleştiren öğrenciler Bakan Bülent Arınç'tan alkış aldı. Törenlerin sonunda sahaya inen Bülent Arınç, töreni düzenleyen öğretmenlerle selamlaştı.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!