Arı sokması alerjisine elektromanyetik tedavi

Konya'da Akupunktur ve Biorezonans uzmanı Dr. Kemal Kuruoğlu, ölümlere neden olan arı sokmalarına karşı alerjisi olanları, biorezonans terapi yöntemiyle vücuda gönderilen elektromanyetik dalgalarla tedavi ettikleri söyledi.

Arı sokması alerjisine elektromanyetik tedavi

 

İnsan vücudunun farklı elektromanyetik frekanslar yaydığını belirten Dr. Kemal Kuruoğlu, hücrelerin, dokuların, organların her birinin kendine özgü frekansı bulunduğunu söyledi. Hasta ve sağlıklı kişilerin frekans yapılarının birbirinden farklı olduğunu ifade eden Kuruoğlu, alerjenlerin, virüs ve bakterilerin insan vücudunun frekansını bozduğunu, uyguladıkları biorezonans terapi yönteminde kullandıkları cihaz ile bozulan frekansları düzelttiklerini belirtti.

ELEKTROMANYETİK DALGALAR

Bu tedavi yöntemiyle ölümlere neden olan arı sokmalarına karşı alerjisi olanları tedavi ettiklerini belirten Kuruoğlu, şunları söyledi:

"Arı sokmalarında öldüren arının zehri değil, vücudun gösterdiği alerjik durumdur. Biz de biorezonans olarak adlandırılan terapi yöntemi ile elektromanyetik dalgalar aracılığıyla arı sokması sonucu otaya çıkan alerjiyi ortadan kaldırıyoruz. Öncelikle arı zehrinin frekansını cihaza yerleştiriyoruz. Cihaz zehrin frekansını okuyor. Modüle edip, elde tutulan veya başa yerleştirilen elektrotlar aracılığıyla elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda gönderiyor. Belirli aralıklarla bu işlem gerçekleştirildiğinde vücut bu frekansa alışıyor. Bağışıklık sistemi güçleniyor ve dolayısıyla arı zehrine karşı tepki vermiyor. Hiçbir ilaç ve kimyasal etkileşim kullanılmadan gerçekleştirilen ve 3 ila 5 seans süren frekanslı tedavi yöntemi ile hastanın arı sokmasına karşı alerjisi tamamen tedavi ediliyor."

Tedavi sonrası olası arı sokmasında kişinin alerjisi tedavi edildiği için tekrarlanmadığını kaydeden Kuruoğlu, şöyle konuştu:

"Bugüne kadar onlarca arı alerjisi tedavisi gerçekleştirdik. Tedavi ettiğimiz hastaların bir kısmı arı sokmasıyla yeniden karşı karşıya geldiler ve beni arayarak herhangi bir sorun yaşamadıklarını illettiler. Hatta daha önce arı soktuğunda hastaneye güçlükle yetiştirilen bir hastamızı ise 2-3 kez arı sokmasına rağmen hiç bir şey olmadı."

Kuruoğlu uyguladıkları yöntemin alerjik reaksiyonların yanı sıra çölyak hastalığı, sinir sistemi hastalıkları, romatizmal hastalıklar, psikolojik rahatsızlıklar ve şeker hastalıklarında destek tedavi olarak kullanıldığını ekledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı izle Karadayı 3. sezon fragmanı izle Kiraz Mevsimi 8. bölüm fragmanı izle Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 7. bölüm fragmanı izle Beni Böyle Sev 64. bölüm fragmanı izle, 08 Eylül 2014 Pazartesi Kocamın Ailesi 8. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 7. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Diğer Yarım 10. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Benim Adım Gültepe 1. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kocamın Ailesi 7. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 89. bölüm full izle, 21 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 7. bölüm fragmanı izle Medcezir 2. sezon fragmanı izle Güzel Köylü 9. bölüm full izle, 20 Ağustos 2014 Ulan İstanbul 10. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm fragmanı izle Küçük Kıyamet 55. bölüm fragmanı izle