Arabada unutulan bebek öldü

Kanada'nın Montreal kentinde gün boyu araçta unutulan 6 aylık bebek hayatını kaybetti. Oğlunu akşam kreşten almaya giden ismi açıklanmayan baba, yetkililerden "bugün bebeğinizi getirmediniz" sözlerini duyunca hayatının şokunu yaşadı.

Arabada unutulan bebek öldü

Montreal Polisi Sözcüsü Jean-Pierre Brabant, adını açıklamadığı  babanın, bebeği gündüz bakımı için kreşe vermeyi unutup araç içinde bırakarak  gittiğini açıkladı. Akşam saatlerinde çocuğunu almak için kreşe giden baba, kreş  personelinin, ''bugün bebeğinizi getirmediniz'' sözleri üzerine aracının yanına  gitti. 

Sözcü Jean-Pierre Brabant, "Baba geldiğinde ilk tepkisi aracı kontrol  etmekti ve o sırada altı aylık oğlunun bilinçsiz olduğunu gördü" dedi.  

Sözcü Brabant, bebeğin sabah saatlerinde araçta unutulduğunu ve  polisin aranmasının ardından akşam 17.35'de ilk yardım ekipleri gelinceye kadar  araç içinde havasız kaldığını ifade etti. Brabant, bebeğin sağlık ekiplerinin tüm  müdahalelerine rağmen hayata döndürülemediğini bildirdi.

Olayı ''çok trajik'' olarak nitelendiren Polis Sözcüsü Brabant,  bebeğin ebeveynlerinin şok geçirdiklerini ve hastaneye nakledildiklerini  belirterek, herhangi bir suçlama için erken olduğunu ve buna soruşturma sonunda  karar verileceğini sözlerine ekledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!