Araba Yarışı Ve Park Etme Oyunları

En sevilen oyun kategorilerinden biri olan arabalı oyunların yüzlercesini ücretsiz olarak burada oynayabileceksiniz.

Araba Yarışı Ve Park Etme Oyunları

En sevilen oyun kategorilerinden biri olan arabalı oyunların yüzlercesini ücretsiz olarak burada oynayabileceksiniz. Güzel oyunları hemen bulabilmek isteyenler bunları bulacakları adresleri iyi bilirler. Siz henüz bilmiyorsanız size tanıtıyoruz. Motor yarışları oynamak için uygun bir adrestir. Burada sadece araba değil birçok benzeri farklı vasıtanın yarışlarını oynayabileceksiniz. Tır, otobüs, kamyon, taksi, bisiklet, motor, dağ arabası, uçak ve aklınıza gelecek onlarca vasıtanın güzel oyunları burada.

Kategoriler arasında dolaşırken mutlaka Bisiklet oyunları kategorisine de göz atmanızı önereceğim. Burada gerçekten sürüş yeteneği gerektiren oyunlar göreceksiniz. Size ayrılmış olan işaretli bölgeye aracınızı park etmek için klavye üzerindeki yeteneklerinizi ve el ile gözünüz arasındaki koordinasyonu kullanmanız gerekecek. Zevk alarak oynayacaksınız çünkü oyunların tamamı güzel. Zaten aradan en beğendiklerinizi de mutlaka işaretlersiniz ve geri dönüp tekrar oynayabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki geçici klasörler dosyalarını temizlemezseniz oyunların tamamına kaldığınız yerden devam etme imkânınız bile olur. Zaten artık bilgisayarların ve tarayıcıların gelişmesinin bir sonucu olarak bu tarz şeyler kullanıcı için problem teşkil etmemeye başladı.

Önereceğimiz oyunlardan herhangi biriyle devam edelim. Mavi bisiklet oyunu sizin bir park oyunundan beklentilerinizi karşılamaya yetecektir. Aslında bu bir park oyunundan çok bir araba hırsızlığı oyunudur diyebiliriz. Arabaları çalıyorsunuz ve kendi istediğiniz yere park ederek çetenin maşası görevini yerine getiriyorsunuz. Oyun ilk başta çok basit başlayabilir fakat ilerledikçe işin içine polisler radarlar ve zorlu yollar giriyor. Hem sürüş hem de görüş mantığınız çok gelişmiş olmalı. Yakalanmadan arabaları çalmak çok zor fakat bunu başarabileceksiniz. Polise yakalanmadan, arabaları çarpmadan ve vakit dolmadan işinizi bitirmeniz gerekiyor. Zorlu görevler veren bu oyunda çok eğleneceğinize eminim.

Araba işin içine girdiği zaman hemen hemen her oyun aksiyon oyununa dönüşebiliyor. Elbette yetenek de vazgeçilmez gereksinimlerden biridir. Kendi yeteneklerinizi sınamanız için de böyle zorlu oyunlar oynamak isteyebilirsiniz. Onlarca oyunu burada bedava oynayabiliyorsunuz. Bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz. Bu oyunlardan memnun kalmayan bir oyuncu varsa eğer onların önerilerini de dinleyerek oyun yelpazesini genişleteceklerinden eminim.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!