Apple Watch hayat kurtardı!

Apple'ın popüler akıllı saati Apple Watch satış rakamlarıyla rakipleri karşısında ciddi bir üstünlük yakalamış durumda. Apple Watch, bu sefer bir trafik kazasıyla birlikte gündeme geldi. Apple Watch hayat kurtardı.

Apple Watch hayat kurtardı!

Apple Watch hayat kurtardı, baba Apple'a teşekkür etti!

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan MonteGoodyk isimli bir kullanıcı Twitter'dan paylaştığı görseller ile oğlunun kaza yaptığı aracın durumunu paylaştı.

4 takla atan araçtan oğlunun sağ olarak kurtarılmasını sağlayan cihaz ise gencin kullandığı Apple Watch oldu.

4 takla atan araçtan savrulan iPhone'a erişemeyen yaralı genç, Apple Watch'unu kullanarak sağlık ekipleri ve babasıyla iletişime geçmeyi başardı ve hayatı kurtuldu.

Oğlunun hayatının kurtulmasına yardımcı olan bu teknolojiyi geliştirdiği içinApple'a teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen baba, akıllı saatlerin bu tarz durumlarda kritik öneme sahip olduğunu da belirtti.

Oğlunun hayatının kurtulmasına yardımcı olan bu teknolojiyi geliştirdiği için Apple'a teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen baba, akıllı saatlerin bu tarz durumlarda kritik öneme sahip olduğunu da belirtti.

Oğlunun ikinci nesil Apple Watch'a sahip olduğunu belirten baba iPhone'un ekranının darbeler dolayısıyla kullanılamaz hale geldiğini, fakat çok uzağa fırlamamış olması sayesinde Apple Watch ile bağlantısının devam edebildiğini de ekledi.

Konuyla ilgili olarak Apple cephesinden ise henüz herhangi bir açıklama gelmedi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!