Apple, o model için bin pişman!

Apple'ın çentikli telefonu iPhone X için satış oranları hakkında, araştırma sonuçları açıklandı! Sonuçlara göre, Apple bu telefonun satış oranlarından hiç memnun değil gibi görünüyor.

Apple, o model için bin pişman!

iPhone X satış oranları konusunda Fast Company tarafından detaylı bir araştırma ve öngörü raporu hazırlandı. iPhone satış rakamları 2018 yılı verileriyle, Apple'ın yeni stratejilere odaklandığını söyleyebiliriz. Apple Fast Company tarafından hazırlanan rapor verilerine göre İphone  satışları konusundan hiç memnun değil. Bu nedenle Apple'ın yeni iPhone  siparişleri için parça alımlarını azaltabileceği tahmin ediliyor. Bu sayede artık telefon sorunu yaşamaktan kurtulmayı amaçlayan Apple, yeni X modeli için bir strateji geliştirmezse ürünü ayakta tutamayacak gibi görünüyor!

iPhone X satılmıyor!

iPhone X için birçok rapor hazırlandı. Bu raporların tamamı Apple'ın durumunu ortaya koyarken, yeni çıkacak modeller için stratejileri de ortaya çıkardı. Apple parça alımlarında geri adım atarak satılmayan telefonu üretmeyecek. Yeni X modeli yenilenip satışa çıkarıldığında fiyat konusunda satış maksadıyla olanakların tanınması bekleniyor. Modelin tekrar canlandırılması ve hak ettiği değeri görmesi için böylesi bir müdahale şart!

Daha büyük bir ekran ve daha kabul edilebilir bir fiyat ile piyasaya sürülmesi durumunda net başarıya ulaşması tahmin edilen model, Apple'ın sorunu haline gelmiş durumda! Gelecek üretim ve satış planlarında bazı düzenlemeler yapılacak!

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!