Apex Legends Mobile geliyor!

İlk haftadan toplamda 25 milyon tekil oyuncuya ulaşan Ücretsiz Apex Legends, kısa bir süre içerisinde harikalar yaratmıştı. Şimdi de oyuncu kitlesini daha da geliştirmek isteyen EA Games CEO'su, Apex Legends Mobile için hazırlıklara başlandığını müjdeledi.

Apex Legends Mobile geliyor!

Apex Legends Mobile için çalışmalar başlandı!

Henüz, birçok eksiği bulunan ücretsiz Battle Royale oyunu, şimdiden büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmış durumda. PCPlayStation ve Xbox One oyuncuların huzuruna sunulan ücretsiz Apex Legends mobil platformalar içinde geliştirilmeye başlandığı EA Games'in CEO'su Andrew Wilson tarafından müjdelendi

Wilson'un  söylediklerine göre, söz konusu oyunu kısa zaman içerisinde çarpraz platform desteğine kavuşturulacak. Bu bağlamda, oyunu Android ve iOSplatformları içinde geliştirilebileceklerini belirten CEO, şimdilik bu konu üzerinden yoğunlaştıklarını belirtiyor.

Bununla birlikte oyunun Asya'daki oyuncular tarafından büyük bir ilgi ile karşılandığı belirten CEO, oyunu mobil platformlar için  geliştirmenin oldukça önemli olduğunu da vurguluyor.

Şimdilik Legends'ın ne zaman mobil platformlara çıkacağı bilinmiyor. Ancak, bu gelişmeyi de göz önünde bulunduracak olursak, bu yıl içerisinde oyunun mobil sürümüyle bir araya gelebiliriz.

Böylece, PUBG ve Fortnite ile olan kıyasıya rekabetini iOS ve Androidplatformlara da taşımayacak olan EA Games'in, buradan da oldukça iyi gelirler elde edeceği tahmin ediliyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!