AÖL sınav sonuçları açıklandı mı?

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise okuyanların şu sıralar en çok sorduğu soru bu... Binlerce öğrenci sınav sonuçlarının bir an evvel açıklanmasını bekliyor.

AÖL sınav sonuçları açıklandı mı?

ÖAL sınav sonuçları açık lise okuyan öğrencilerin ana gündem maddesi oldu. Binlerce öğrenci girdikleri 2. dönem sınavın sonuçlarını beklerken "AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusuna da yanıt bılmaya çalışıyorlar.

AÖL SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Telafi sınavlarının sona ermesiyle birlikte adaylar gözünü MEB'e çevirdi. Fakat Milli Eğitim Bakanlığından henüz resmi bir açıklama yok. Tarih ve saat için adaylar bekleyişte... 

KAYIT YENİLEMEYLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

MEB kayıt yenileme hakkında önemli bir duyuru geçerek "Açık Öğretim Lisesinin merkezi sistem ile yapılan sınavlarının organizasyonu ve değerlendirilmesi Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Açık Öğretim Liselerinin 2017-2018 eğitim öğretim yılı II. dönem sınavının sonuçlarının Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne teslim edilmesinden sonra 2017-2018 eğitim öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme iş ve işlemleri başlatılacaktır.

2017-2018 eğitim öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme tarihi belirlendikten sonra http://aol.meb.gov.tr internet adresinden öğrencilerimize duyurulacaktır." açıklamasında bulundu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!