Antalya'da köpek dövüşü vahşeti!

Antalya'da bir öğretim görevlisi tarafından ele geçirilen ve Hayvan Dostları Derneği'ne verilen 'köpek dövüşü' görüntüleri, hayvanlara verilen eziyetin boyutunu gözler önüne serdi.

Antalya'da köpek dövüşü vahşeti!

Bir öğretim görevlisi tarafından ele geçirilen ve Hayvan Dostları Derneği'ne verilen görüntüler, köpek dövüşü vahşetini gözler önüne serdi. Görüntülerde iki köpek, birbirine saldırmaları için kışkırtılırken, izleyenler ise bu görüntüleri cep telefonları ile saniye saniye kaydettiği dikkat çekti.Görüntülerde zaman zaman birbirlerinden ayrılan köpeklerin kışkırtılarak yeniden saldırmalarının sağlandığı görüldü. Kışkırtmalara zaman zaman 'Hadi oğlum', şeklinde tezahüratlar da eşlik etti. Adeta bir ölüm kalım savaşına dönüşen dövüş, köpeklerden birinin artık yerden kalkamaz olduğu anda sona erdi.

Bu vahşetin yaşanmasına neden olanların cezalandırılması için Hayvan Dostları Derneği Antalya Şube Başkanı Jale Ünsal, Cumhuriyet Savcılığa suç duyurusunda bulunmak için gittiğini ancak savcılığın kendisini Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne yönlendirildiği belirtti.Elindeki delillerle birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne de başvuracağını belirten Ünsal, bu vahşetin durdurulması için yardım isteyeceğini kaydetti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!