Annesi kendi deneyince şoka girdi!

Batman'da yaşayan 12 yaşındaki 5. sınıf öğrencisi Emin Okur'un, vücudu, metalleri mıknatıs gibi çekiyor.

Annesi kendi deneyince şoka girdi!

Batman'da yaşayan 12  yaşındaki Emin Okur'un vücudu metal eşyaları mıknatıs gibi çekiyor. Emin Okur, yaptığı açıklamada, iki ay önce, televizyonda bir yarışma  programında, yarışmacının üzerine metalleri çektiğini görmesinin ardından  kendisinin de bunu denediğini, vücudunun mıknatıs gibi metalleri çektiğini fark  ettiğini söyledi.

Misket oynamasına rağmen vücuduna yapıştırdığı metallerin düşmediğini  dile getiren Okur, "İki ay önce televizyonda bir yarışma programı izliyordum.  Adamın birinin vücuduna kaşık gibi metallerin yapıştığını görünce denemek  istedim. Deneyince çatal ve kaşık gibi metallerin vücuduma yapıştığını fark  ettim." ifadelerini kullandı.

"ŞAKA OLDUĞUNU ZANNETTİM" 

Anne Nurhan Okur, oğlunun çay kaşığını vücuduna yapıştığını gördüğünde  çok şaşırdığını söyledi. 

Oğlunun mıknatıs özelliğini ilk gördüğünde, kendilerine "şaka"  yaptığını düşündüklerini anlatan anne Okur, "İkinci kaşığı da denedi o da  yapıştı. Ağabeyi denedi ona yapışmadı. Emin daha sonra kaşıkların yanı sıra cep  telefonu, çatal, kültabağı denedi yapıştı. Oynamasına rağmen düşmüyorlar da.  Hayretler içerisinde kaldık. " ifadelerini kullandı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!