Ankaragücü'ne yeni sponsor

Ankaragücü'nün yeni reklam sponsoru belli oldu. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve SİNKENT Genel Müdürü Osman Özüpek, Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner'i ziyaret etti ve sözleşme imzalandı.

Ankaragücü'ne yeni sponsor

Ziyarette yaptığı konuşmada sözlerine Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası seçimini kazandığı için Mehmet Yiğiner'i tebrik ederek başlayan Sincan Belediyesi Başkanı Murat Ercan," Ankaragücü'müzün içinde bulunduğu durum her Ankaragüçlü'yü olduğu kadar beni de üzmüştü. Gerçekten Ankaragücü'ne verdiğiniz emekleri görmekteyiz. Ankaragücü'nü nerelerden aldınız, nerelere getirdiniz. Bu büyük bir başarıdır. Ben bir Ankaragüçlü olarak sizlere gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

Neden destek olmak istediklerini açıkladı

"Sincan Belediyesi olarak mevcut imkanlar dahilinde biz de Ankaragücü'ne destek olmak istedik" diyen Başkan Murat Ercan," Sincan Belediye şirketimiz SİNKENT ile Ankaragücü'müz arasında imzaladığımız sözleşme ile bunu gerçekleştiriyoruz. İlerleyen süreçte imkanlarımız ölçüsünde yardım ve desteklerimizi sürdürme arzusundayız. Hayırlı ve uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

Yiğiner: Tüm şehir bilinçlenmeli

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Yiğiner ise, "Ankaragücü'nün Ankara'nın takımı olduğunu, halkın takımı olduğunun" altını çizdiği konuşmasında şöyle konuştu:

"Bu camiaya gönül vermiş yüz binler var. Sincan Belediyesi'ne ve Sayın Başkan Murat Ercan'a teşekkür ederim. Tüm şehir bilinçlenmelidir. Ankaragücü ayağa kalktıkça bu şehir de ayağa kalkacak ve büyüyecektir."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!