Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Ancelotti'yi utandıran Fenerbahçe hatırası

Real Madrid'in yeni hocasının sarı-lacivertli kulübe transfer macerasıyla ilgili anıları yayınlandı.

Ancelotti'yi utandıran Fenerbahçe hatırası

İspanyol As Gazetesi, Ancelotti'nin Fenerbahçe anılarını yayınladı. Parma'da top koştururken zor günler yaşadığını anlatan Ancelotti, o sırada imdadına Fenerbahçe'nin yetişerek transfer teklifinde bulunduğunu belirtti.

Fenerbahçe'nin teklifine sıcak bakmadığını itiraf eden İtalyan teknik adam, "Ancak onlar ilk önce İstanbul'a gelerek tesisleri görmemi ve ondan sonra karar almamı isteyince kendimi Türkiye'de buldum" dedi.

"İSTANBUL'DA KRALLAR GİBİ KARŞILANDIM"
Bunun gizlice olması konusunda uyarılar aldığını vurgulayan Ancoletti, İstanbul'da krallar gibi karşılandığını söyleyen ve ''3 yıl için 3 milyon dolar teklif ettiler olağanüstü bir rakamdı ben oysa Parma'dan 550 bin dolar kazanıyordum'' dedi.

"FENERBAHÇE NE İSTESEM VERECEKTİ ANCAK.."
İtalyan hoca, Fenerbahçe'nin imza atması için her şeyi vermeye hazır olduğunu gördüğünde bahaneler uydurmaya başladığını da sözlerine ekleyerek, ''Ne istesem vermeye hazırdılar her şeyimi karşılıyorlardı oysa benim düşüncem oradan kaçmaktı'' ifadesini kullandı.

"KORKAK BİR TAVUK GİBİ DAVRANDIM"
Ancelotti, Fenerbahçe'ye İstanbul'da kesin bir cevap vermeden Parma'ya geri döndüğünü de hatırlatarak ''Türklere bir cevap vermem gerekiyordu ancak o cevabı karımın vermesini istedim, anlayacağınız tam bir korkak tavuk gibi davranarak hayır sözünü karıma bıraktım, bu davranışımdan dolayı daha sonra utanç duydum'' dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!