Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Amanda Knox eski sevgilisiyle

İtalyan sevgilisi Raffaele Sollecito ile ev arkadaşını öldürmekten yargılanan Amanda Knox, Sollecito'yla yeniden bir araya geldiğini gösteren fotoğraflarla yeniden gündemde.

Amanda Knox eski sevgilisiyle

İngiliz tabloid gazetesi Daily Mirror, İtalya'da sevgilisiyle beraber ev arkadaşını öldürmekten 26 yıl hapse mahkum edilen, temyiz mahkemesinin 2 yıl önce serbest bıraktığı Amanda Knox ile eski sevgilisi Raffaele Sollecito'nun yeniden bir araya geldiğini gösteren fotoğraflar yayınladı.

Gazete, fotoğrafların, Salı günü çekildiğini açıklarken, aynı gün İtalya Yüksek Mankemesi'nin, Knox'u beraat ettiren temyiz mahkemesini kusurlu bulduğuna ve yeni bir temyiz mahkemesinin tüm kanıtları yeniden değerlendirmesi hükmü verdiğine dikkati çekildi.

Haberde, gizlice yeniden bir araya gelen Knox ve Sollecito'nun fotoğraflarının, New York'ta beraber yürürlerken çekildiği belirtildi.

Amanda Knox ve Raffaele Sollecito, İngiliz öğrenci Meredith Kirchner'i öldürmekten hapis cezasına çarptırılmış, çift, 4 yıl cezaevinde kaldıktan sonra temyiz mahkemesi tarafından beraat ettirilmişti.

Knox ailesinin sözcüsü David Marriott, Amanda ve Raffaele'nin arkadaş olduklarını, aralıklarla görüştüklerini söyledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!