Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Altepe'nin paintball sınavı

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 11. kez gerçekleştirilen Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı, gençlerin hayatlarına ışık tutacak önemli deneyimler kazandırıyor.

Altepe'nin paintball sınavı

Büyükşehir Belediyesi tarafından BURFAŞ koordinasyonunda Uludağ eteklerindeki Yiğitali'de gerçekleştirilen kamp, 11. yılında farklı bir konseptle öğrencileri ağırlıyor. Yaz boyunca 5'er günlük dönemlerle gerçekleştirilen doğa kampına 13- 15 yaşları arasındaki gençler büyük ilgi gösteriyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Kent Gönüllüleri Gençlik Kampı'nı ziyaret etti. Gençlerin kampla ilgili görüşlerini alan ve geleceğin gençlerin elinde olduğunu söyleyen Altepe, "Türkiye'nin en büyük gücü genç nüfusumuzdur. Gençlerimiz bizim kozumuz. Doğa kampında, güzel etkinliklerle gençlerimizin yaşamlarında farklı deneyimler kazanmalarını, takım ruhunu ve kentlilik bilinci kazanmalarını istiyoruz. Geleceğin liderleri olan gençlerimize Bursa'mızın değerlerini tanıtmayı ve örnek bireyler olmalarını hedefliyoruz" dedi.

Büyükşehir Belediyesi olarak gençler için yapılan faaliyetlerden örnekler veren Altepe, kampçı gençlerle birlikte paintball oynadı ve ok attı. Kamp süresince yapılan yarışmalarda dereceye giren ve madalya kazanan öğrencileri tek tek tebrik eden Altepe, kampa emek veren yönetici ve eğitmenlere de sertifikalarını takdim etti. Kampta çok eğlenceli zaman geçirdiklerini anlatan çocuklar ise kampın süresinin kısa olduğunu söyleyerek, kamp dönemlerinin uzatılmasını istediler.
Altepe'ye kamp ziyaretinde Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirketlerin yöneticileri de eşlik etti

Altepe'nin paintball sınavı Altepe'nin paintball sınavı Altepe'nin paintball sınavı Altepe'nin paintball sınavı
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!