Alişan: Dört çocuk istiyoruz

Evlilikleri sonrası birçok reklam ve dizi teklifi alan Alişan-Buse Varol çifti, Masko'nun reklam yüzü oldu.

Alişan: Dört çocuk istiyoruz

Ünlü türkücü, markanın iftar yemeği öncesi basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Önceki gün eşi Buse Varol ile birlikte reklam yüzü oldukları Masko'nun İkilelli'deki iftarına katılan Alişan, sahneye davet edilerek ezan okudu.

İlk reklam filminin çekimlerine en kısa sürede başlayacaklarını ve eylül ayında ekranlarda olacağını belirten Alişan, "Çok şükür ki seviliyoruz ve evliliğimiz sonrası da birçok teklif aldık. Böylesine büyük bir marka ile çalışmaya başlayacağımız için çok mutluyuz" dedi.

Alişan-Buse Varol çifti, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştıkları bir video nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Alişan, "Yoruma ve eleştiriye açığız. Herkes paylaştığımız videoyu veya fotoğrafı beğenecek diye bir şey yok, ama eleştirinin dozu küfre dayandığı vakit bunu tolore edemeyiz dedi.

Ünlü türkücü, "Dün bilişim savcılarının yanına giderek başvuruda bulunduk. Önümüzdeki günlerde 10-15 kişiye davalar açılacak. Kimse küfür etme hakkına sahip değil. Bu durum karşısında sessiz kalamayız" ifadelerini kullandı.

Masko Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mutlu'ya konser sözü veren Alişan, jestine "Biz de çiftimizin çocukları olduğunda onlara bebek odası sözü veriyoruz" karşılığını aldı.

Ünlü türkücünün, bu cevap üzerine "Biz dört çocuk istiyoruz yalnız" şeklinde yorum yapması herkesi güldürdü.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!