Aliağa'da Merve Özbey ve Erdem Kınay rüzgarı

Şarkıcı Merve Özbey, ünlü aranjör Erdem Kınay ile birlikte, Ağapark'ı coşturdu.

Aliağa'da Merve Özbey ve Erdem Kınay rüzgarı

Şarkıcı Merve Özbey, aranjör Erdem Kınay ile birlikte Aliağa Belediyesinin "Yaz Konserleri" kapsamında Ağapark'ta gerçekleştirilen plaj partisinde hayranları ile buluştu.

Büyük bir hayran kitlesi karşısında sahneye çıkan Merve Özbey, plaj konserine son dönemde müzik listelerinin üst sıralarında yerini alan "Vuracak" adlı parçası ile başladı. Bir saatten fazla sahnede kalan güzel şarkıcı "Topsuz Tüfek", "Yaş Hikayesi", "Boynun Borcu" gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

Özbey, kendi şarkılarının dışında Aleyna Tilki'nin "Sen Olsan Bari" isimli şarkısını da seslendirdi. Ünlü aranjör Erdem Kınay ise kabin başında yaptığı setlerle Merve Özbey'e eşlik etti. Yoğun ilginin olduğu plaj konserinde hayranları Merve Özbey'in her şarkısına eşlik etti. Hareketli parçalar ile yerinde duramayan hayranları, çektikleri video ve fotoğraflar ile unutulmaz konseri ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi. 

Aliağa Belediyesinin Yaz Konserleri kapsamında, Ağapark'ta organize edilen plaj konserleri tüm hızıyla devam edecek. Plaj konserlerinde, 19 Ağustos Bahadır Tatlıöz, 26 Ağustos'ta ise Derya Uluğ Ağapark'ta sevenlerinin karşısına çıkacak. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!