Ali Kaptan'a seks kasedi şantajı

İzmir'de yapılan çete operasyonunda Haluk Levent göz altına alınırken. Erkan Petekkaya ifade verecek..

Ali Kaptan'a seks kasedi şantajı

 

İzmir'de silahla tehdit, baskı, yıldırma, iş yeri ele geçirme olaylarına karıştığı belirtilen suç örgütüne yönelik operasyonda 49 kişi gözaltına alındı. Operasyon kapsamında Haluk Levent gözaltına alındı, oyuncu Erkan Petekkaya ile organizatör Ahmet San'ın ifadesine başvurulacak.

PETEKKAYA'YA SEKS ŞANTAJI
İzmir'de, 'Silahlı tehdit, baskı, yıldırma, işyeri ele geçirme' suçlarına karıştıkları öne sürülen suç örgütüne yönelik olarak yapılan operasyonun ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Ünlü isimlerin de karıştığı operasyonda çete elebaşının İzmir'de oturan PKK itirafçısı Diyarbakırlı eski kuyumcu Muzaffer Köse olduğu belirtildi.İddiaya göre oyuncu Erkan Petekkaya'ya başka bir grup uygunsuz görüntülerinin bulunduğu CD ile para sızdırmak için şantaj yaptı. Petekkaya da şantaj yapan bu gruptan kurtulmak için Köse'den yardım istedi.

ORGANİZATÖR AHMET SAN KİRACILARINI ÇIKARTMAK İÇİN YARDIM İSTEMİŞ
Organizatör Ahmet San'ın da Çeşme'de kendisine ait eğlence yerinden kiracılarını çıkaramayınca yine bu gruptan yardım istediği iddia edildi. Karşılıksız çek ve senetleri nedeniyle birçok kez gözaltına alınan Haluk Levent'in de tefecilerden aldığı parayı ödeyemeyince, sıkıştırıldığı, bunun üzerine Muzaffer Köse'nin 'korumasına girdiği' iddia edildi. Haluk Levent için gözaltına alınma kararı verildiği belirtildi. Bu arada Prestij Müzik'in eski ortaklarından Burhan Aydemir'in de benzer nedenlerle İstanbul'da polise ifade vereceği ileri sürüldü. Öteyandan Muzaffer Köse'nin elebaşı olduğu ileri sürülen suç çetesiyle ilgili İzmir, İstanbul ve Bursa'da polisin operasyonlar yaptığı, şu ana kadar gözaltı sayısının 32'ye ulaştığı, bu sayının 49'u bulacağı bildirildi. 22 şüphelinin İzmir, 15'inin İstanbul, diğerlerinin de Bursa'da gözaltına alınması bekleniyor

Ensonhaber

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!