Ali Ağaoğlu'ndan 'tektaş' açıklaması

Medyada yer alan "Tektaş Rekoru" başlıklı haberlerle ilgili olarak Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'ndan açıklama geldi. Ağaoğlu yüzüğü Bursalı damadı Koray Kılcal'ın aldığını açıkladı.

Ali Ağaoğlu'ndan 'tektaş' açıklaması

Yazılı basında gündeme gelen haber, Bülent Ersoy'un 1 milyon 700 bin lira değerindeki yüzüğünü gündeme getirmiş ve Ersoy'un "Beni bu yüzükle gömün" açıklamasına yer vermişti. Ali Ağaoğlu'nun kızının düğününde 3 milyona aldığı yüzüğü ona hediye ettiği böylelikle de Bülent Ersoy'un tektaş rekorunu kırdığı yazılmıştı.

Ağaoğlu, 3 milyon lira değerindeki tek taş yüzüğü kızı Sena'ya hediye ettiği haberiyle ilgili, "Söz konusu yüzüğü kızıma damadım Koray Kırcal ve Ailesi düğün hediyesi olarak aldı" dedi.

Ağaoğlu şunları söyledi: "Türkiye'nin en pahalı tek taş yüzüğün kızım Sena'ya hediye edildiği yazılıyor. O yüzüğü damadım Koray Kırcal ve Ailesi düğün hediyesi olarak kızıma taktılar. Geçen yıl medyada çok konuşulan düğün töreni sırasında çıkan haberlerde de damadımın hediyesi olduğu yazılmıştı zaten."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!