ALES sınav sonuçları 2018 ne zaman açıklanacak?

Binlerce kişinin heyecanla beklediği ALES sınavı bugün gerçekleştiriliyor. Uzun bir süredir yapılan hazırlıkların ardından dün sabah saat 10:00'da binlerce aday sınava girdi. Sınav bitiminin ardından 'ALES sınav sonuçları ne zaman açıklanacak' sorusunun yanıtı merak konusu olacak. Peki Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş sınavı ALES sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM'nin açıkladığı ve herkesin merak ettiği o tarih...

ALES sınav sonuçları 2018 ne zaman açıklanacak?

Peki Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı, dün saat 10:00'da başladı. Binlerce öğrenci bu önemli sınav için yollara koyuldu. Sınavın ardından ise 'ALES sınav sonuçları ne zaman açıklanacak' cevabı en çok merak edilen soruların başında yer alacak. ÖSYM'den yapılan resmi açıklamaya göre ise bu tarih belli oldu. Peki ALES sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

ÖSYM, binlerce kişinin merakla beklediği sınav takvimini yayınladı. Bu takvime göre 6 Mayıs 2018 Pazar günü gerçekleştirilen ALES sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı da belli oldu. ALES sınav sonuçları, 7 Haziran'da açıklanacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!