Aksa Akrilik niyet mektubu imzaladı

Aksa Akrilik, Rusya'da yerleşik şirketlere DowAksa tarafından yatırım yapılması çalışmaları kapsamında niyet mektubu imzaladı

 Aksa Akrilik niyet mektubu imzaladı

Aksa Akrilik, DowAksa Advances Composites Holdings B.V. ile The Dow Chemical Company, Holding Company Composite ve Rusnano arasında iyi niyet mektubu imzalanması. Konuyla ilgili KAP'a yapılan açıklamada şöyle denildi:

Şirket'imiz müşterek yönetimine tabi ortaklığı DowAksa Advanced Composites Holdings B.V. ("DowAksa") ile, The Dow Chemical Company, Holding Company Composite ve Rusnano arasında, 25 Ocak 2013 tarihinde Rusya'da yerleşik olan Prepreg-ACM and Nanotechnology Center of Composite şirketlerine DowAksa tarafından yatırım yapılması ihtimalinin değerlendirilmesi çalışmaları kapsamında niyet mektubu (memorandum of intention) imzalanmıştır. Taraflar söz konusu yatırımın gerçekleştirilmesi ihtimali çerçevesinde, havacılık, inşaat, enerji, petrol, gaz ve taşımacılık alanlarındaki fırsatların ve Rusya pazarı ile ve küresel pazardaki talebin değerlendirilmesi çalışmalarını sürdürecektir.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!