Akdağ: Saadet'e verilen her oy, CHP'ye verilmiş oydur

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Saadet Partisi yöneticilerinin CHP'nin kuyruğuna takıldıklarını ileri sürerek, "Bugün Saadet Partisi'ne verilen her oy, Cumhuriyet Halk Partisi'ne verilmiş oydur" dedi.

Akdağ: Saadet'e verilen her oy, CHP'ye verilmiş oydur

İstanbul'da dernek ziyaretinde konuşan Akdağ, seçmenlerden az sayıda da olsa kafası karışanların olduğunu söyledi.

Akdağ, şöyle devam etti: "Etrafımızda kafası karışanlar var. Sayıları çok değil. 100 kişiden 5-7 kişidir. Karar da veremiyorlar. Şimdi ne işi vardı da Saadet Partisi'nin yöneticileri gittiler Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuyruğuna takıldılar. Bugün Saadet Partisi'ne verilen her oy, Cumhuriyet Halk Partisi'ne verilmiş oydur. Üç tane milletvekili götüreceksin diye oraya ne olacak yani? Millet meclisinde kuruldun koltuğa ama verdiğin oyların hepsi gitti Cumhuriyet Halk Partisi'ne yazıldı. Değer mi? Günah değil mi? Onun için bu tarafa oy verebilecek ya da vermeyi düşünen ailelere, kardeşlerimize mutlaka bu dönemde ulaşmalısınız. Zihni karışmış olanlar varsa onların da mutlaka zihinlerine açıklık getireceğiz."

'BELKİ 100 YILDA GELEN BİR LİDER BUGÜN BİZİM BAŞIMIZDA'

Akdağ, "Bir millete belki 100 yılda gelen bir lider bugün bizim başımızda, Türkiye Cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanı. O liderin ismi Recep Tayyip Erdoğan. Zalimin ve zulmün karşısında, mağdurun ve mazlumun yanında duran insan"diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!