Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

AK Partili Şahin'den Mansur Yavaş'a: Gözümüz üzerinde

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, kişisel sosyal medya hesabından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın işçi çıkarmaya hazırlandığı duyumu aldıklarına yönelik bir paylaşımda bulundu. "Gözümüz üzerinde" diyen Şahin, "Beceriksizliğinin faturasını işçi kardeşlerimize kesme, emekçilerin ekmeği ile oynama, onlara zulmetme. Aksi takdirde iki elimiz de yakanda olur" ifadelerini kullandı.

AK Partili Şahin'den Mansur Yavaş'a: Gözümüz üzerinde

Yavaş'ın geçen bir yıl içerisinde 3 bine yakın kişiyi işe aldığını aktaran Şahin, "Geçtiğimiz eylül ayında işçi çıkarmaya hazırlanan Mansur Yavaş'ı eğer işçi kardeşlerimizin ekmeğiyle oynarsan Ankara'yı sana dar ederiz" diyerek tehdit ettiklerini de 'uyardık' sözleriyle hatırlattı. Yavaş'ın şimdi de 'kaynak bahanesine sığınarak işçi çıkarmaya hazırlandığı' iddiasında bulunan Şahin, şu sözleri kaydetti:

"CHP'li Mansur Yavaş'a bir kez daha sesleniyoruz: Gözümüz üzerinde. Beceriksizliğinin faturasını işçi kardeşlerimize kesme, emekçilerin ekmeği ile oynama, onlara zulmetme. Aksi takdirde iki elimiz de yakanda olur. Kimse Büyükşehir emekçilerini yalnız sanmasın."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!