AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Tuna güven tazeledi

AK Parti Bursa Yenişehir İlçe Başkanı Nazif Tuna güven tazeledi.

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Tuna güven tazeledi

İlçe teşkilatının 4. olağan genel kongresi Han Düğün Salonu'nda yapıldı. Tek aday olan Nazif Tuna tekrar ilçe başkanlığına seçildi. Tuna, Yenişehir teşkilatının birçok seçime girdiğini ve başarılı olduğunu ifade etti. Yenişehir'in AK Parti döneminde kaybettiği yılları hızla geri aldığını belirten Tuna, "Biz teşkilatımızla birlikte ilçe merkezimizde ve köylerimizde ne eksik varsa büyük ölçüde bunları giderdik. Köylerimizin içme suyu meselesini hallettik. Köy yollarımız bizimle asfalta, parke taşına kavuştu. Boğazköy barajı bizim dönemimizde tamamlandı. Kanaletleri ihale edildi, en kısa zamanda sulama başlayacak. Köylerimize gölet yapmaya devam edeceğiz. Çiçeközü köyü göleti büyük ölçüde tamamlandı" dedi.
Yenişehir Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil ise, "AK Parti kurulduğunda çok gençtim. Ama üst kademede görev yapan ağabeylerimiz bize güvendiler ve kurucu üye olduk. Aldığımız bu görevi layıkıyla yapmaya gayret ettik. Bizden önceki belediyelerin 70 bin TL yatırım bütçesi varken, biz 30 milyon TL'lik alt yapı işine giriştik ve başardık" diye konuştu.
AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın ise, Bursa'da ilçe kongrelerinin 8'incisinin yapıldığını hatırlatarak, "Kongrelerimizde demokrasi şöleni yaşanıyor. Yenişehir'e çok güzel yatırımlar yapıldı. Çünkü Yenişehir tarım memleketi. Ülkemizin daha da kalkınması için tarıma daha da önem verilmeli" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!