Ak Parti Osmangazi'den sivil toplum kuruluşlarına ziyaret

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini, Osmangazi'de seçimlerin startını verdiklerini söyledi.

Ak Parti Osmangazi'den sivil toplum kuruluşlarına ziyaret

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Bursa Milletvekili Tülin Kara eşliğinde Bursa Kimsesizler ve Yoksul Hastalara Sosyal Hizmetler Derneği, Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Bursa Kamu Çalışanları Derneği ve Dağ-Der'i ziyaret etti. İlk ziyareti Kimsesizler ve Yoksul Hastalara Sosyal Hizmetler Derneği'ne gerçekleştirilirken Başkan Cihat Çini, Osmangazi'de derman bekleyenlerin dermanı olacaklarını söyledi. Çini, "Osmangazi'deki sorunları bizler, ildeki sorunları il başkanlarımız, Ankara'daki sorunları da vekillerimiz inşallah çözeceklerdir. Önemli olan birliktelik ve uyum" diye konuştu.

Bursa'nın sorunlarına dair mazbatalarını aldıkları gün ilgileneceklerine dair söz verdiklerini hatırlatan AK Parti Bursa Milletvekili Tülin Erkal Kara, "Ankara'dan bir temsilciniz olarak ben elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım" dedi.

Şehrin dinamikleri adına karar verici kurum ve kuruluşların kendileri için önemli olduğunu belirten Kara, "Dernekler, STK'lar, odalar, federasyonlar ve konfederasyonlar bizim hayatımızda önemli bir parçadır. Bursa için karar verici noktalarda bir kulağımızda her zaman bu oluşumlarda ve bu oluşumlardan öğreneceklerimizle hareket ediyoruz. Yeni anayasa sürecinde birçok sivil toplum kuruluşundan anayasa örnekleri aldık. O örnekler ışığında, vekiller kendi içlerinden anayasayı yapabilecekler bu çok gurur verici bir tablodur" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!