Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Ak Parti Osmangazi'de üyeler sandık başına gidiyor

AK Parti Osmangazi ilçe teşkilatında delege seçimleri yarın (pazar) başlıyor.

Ak Parti Osmangazi'de üyeler sandık başına gidiyor

1 Ekim tarihinden itibaren startı verilecek olan delege seçimlerinin hazırlıkları hakkında veren AK Parti İlçe Başkanı Refik Özen, "Yarın sandığı Osmangazi'nin 109 mahallesi ve 27 köyünde 47 bin üyemizin önüne koyacağız" dedi.
Bursa'da ilk kez uygulanacak olan delege seçimleri formatının sağlıklı geçmesi için ilçe yönetimi olarak gerekli hazırlıkları tamamladıklarını dile getiren Özen, "AK Parti, kuruluşundan itibaren demokrasinin Türkiye'de vesait altından çıkması için mücadele veriyor. Şimdi de AK Parti olarak yeni bir demokratik ilerlemeye imza atıyoruz. Delege seçimlerimizi davamıza gönül veren üyelerimizin ayağına sandığı götürerek yapacağız. Delege seçimlerinde gözlerin Osmangazi'nin üzerinde olduğunun şuurundayız. Delege seçimlerinin huzur içerisinde teşkilatımıza en faydalı şekilde tamamlanması için hazırlıklarımızı tamamladık" diye konuştu.
Delege seçimlerinde Osmangazi'nin 109 mahalle ve 27 köyünde üyelerin önüne sandık koyacaklarını dile getiren Başkan Özen, "Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte oluşturduğumuz 7 ayrı ekiple Osmangazi'nin 75 farklı noktasında üyelerimizle bir araya geleceğiz. Gerek Osmangazi'nin büyüklüğü gerekse üyelerimizin gün içindeki işlerine engel olmamak için delege seçimlerimizi 15 güne yaydık. Mahallelerin bir birinin yakınlığına göre belirlediğimiz seçim noktalarının bazılarında bir birine yakın birkaç mahallenin seçimi yapılacak. İlçe başkanlığımıza yakın olan bazı mahallelerin seçimi de ilçe başkanlığımızda yapılacak. Bursa'nın en büyük teşkilatına mensup üyelerimizin 10:00-17:00 saatleri arasında sandık başına gelerek delege seçimlerini gerçek bir demokrasi şölenine çevirmelerini bekliyoruz" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!