AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Ünal'dan 'klas' hareket

Ak Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Ahmet Murat Ünal, yaklaşık 21 yıldır Mudanya'da spor faaliyetlerinde bulunan Klas Spor Kulübü öğrencileri ve velileri ile bir araya geldi.

AK Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Ünal'dan 'klas' hareket

Yaklaşık 21 yıldır sportif faaliyetler ile Mudanya'nın adını çeşitli organizasyonlardan aldığı başarılar ile duyuran, Klas Spor Kulübü öğrencileri ve velileri ile bir araya gelen Ak Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. A. Murat Ünal, "Göreve geldiğimizde kültür, sanat, spor ve eğitim gibi konularda Mudanya'ya hizmet veren tüm sivil toplum kuruluşlarına destek vereceğiz. Mudanya'nın tüm değerlerinin farkındayız" dedi.

Çocukların ve gençlerin sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerde bulunmasının önemli olduğunu dile getiren Ünal, "Biz tüm sorumluluklarımızın farkındayız. Mudanyalı hemşerilerimin teveccühünü kazanırsak Mudanyalı çocuklarımız ve gençlerimiz ile alakalı projelerimiz var. Mudanya kültür, sanat ve spor kenti olacak" diye konuştu.

"DESTEK GÖRMEDİK"

Mevcut Mudanya Belediyesi yönetiminden hiçbir destek görmediğini söyleyen Klas Spor Kulübü yöneticisi ve Kick Boks, Taekwondo ve Muay Thai branşları öğreticisi Necati Şimşek, "Belediyelerin bu tür aktiviteler için ayırdığı bütçe var. Bu bütçeden biz yararlanamadık. Belediye yönetiminden destek alamadık" diye vurgu yaptı. Sporcu çocuklar ile kısa bir antrenman da yapan Ünal, kulüp yöneticisi Şimşek ile projeler hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!