Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"AK Parti milletin bir kuruşuna bile sahip çıkıyor"

AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, ekonomide, demokratikleşmede, sosyal politikalarda bugüne kadar hiç yapılmamışı yapmaya çalıştıklarını belirterek, "AK Parti, sizlerin bir kuruşunuza bile sahip çıkma iradesiyle, sizlerin hukukunuzu dünyanın her yerinde savunma iradesiyle Türkiye'yi yönetiyor" dedi.

''AK Parti milletin bir kuruşuna bile sahip çıkıyor''


Emek Pazar alanında yapılan sokak iftarına AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın'ın yanı sıra, AK Parti Bursa Milletvekili Bedrettin Yıldırım, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini, İl Teşkilat Başkanı İsmail Hakkı Edebali, İl Tanıtım ve Medya Başkanı Ömer Demir, İl Seçim İşleri Başkanı Tahsin Kara, İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Zekeriya Ayışık, İl Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Hilmi Pakyürek, İl Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Durmuş ile çok sayıda teşkilat mensubu ve binlerce Emek sakini katıldı.
İftarın ardından vatandaşlara seslenen AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, ramazanın manevi duyguların en yüksek seviyeye çıktığı ve her türlü dayanışmanın yaşandığı bir ay olduğunu söyledi. Yalçın, "Bizler de AK Parti Bursa teşkilatları olarak, tüm ilçelerimizde düzenlediğimiz iftarlar vesilesi ile tüm halkımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. İlçelerimizde 50 bin kişinin üzerinde vatandaşımızla iftar programları düzenliyoruz ve bu vesile ile sizlerle birlikte oluyoruz" dedi.

"TÜRKİYE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK"
Türkiye'nin her alanda iyi yönetim örnekleri verdiğini söyleyen Başkan Yalçın, şöyle konuştu:
"Gerek ekonomide, gerek demokratikleşmede, gerek sosyal politikalarda bugüne kadar hiç yapılmamışı yapmaya, açılmamış dosyaları açmaya devam ediyoruz. Bu zenginlik, bu büyüme, bu ilerleme, dünyada birilerini rahatsız edecektir. Biz de şunun bilincinde olalım ki Türkiye'nin yönetimini elinde tutan AK Parti, sizlerin bir kuruşunuza bile sahip çıkma iradesiyle, sizlerin hukukunuzu dünyanın her yerinde savunma iradesiyle Türkiye'yi yönetiyor. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın duruşu sadece Türkiye'de değil tüm İslam aleminde, tüm Türk coğrafyasında, tüm mazlum milletlerin nezninde yükselmeye devam ediyor. Sizlerin desteği ile Türkiye büyümeye, kalkınmaya devam edecek."
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini de konuşmalarında vatandaşın ramazanını kutladı, birlik beraberlik mesajları verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!