AK PARTİ'Lİ ADAYLAR HALKLA BULUŞUYOR

AK Parti Bursa İl Başkanlığı, 18 kişilik Bursa Milletvekili Adayı listesinde bulunan isimleri yarın halkla buluşturuyor. Bursa listesinin birinci sırasında bulunan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da, yarın Bursa'ya gelecek ve İl Başkanlığı'nın seçim programı görkemli biçimde başlayacak.

AK PARTİ'Lİ ADAYLAR HALKLA BULUŞUYOR

Türkiye için büyük önem taşıyan 12 Haziran 2011 seçimlerine kısa bir süre kala, AK Parti Bursa İl Başkanlığı milletvekili adaylarını halkla kucaklaştırmak için büyük bir organizasyon düzenliyor.
Tanıtım toplantısı yarın (16 Nisan 2011) saat 17.30'da Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (AKKM) yapılacak. İl Başkanı Sedat Yalçın, tüm Bursalılar'ı aday tanıtım toplantısına davet ederken, "Şampiyon kent Bursa'nın 18 kişilik takımını yarın sahaya çıkarıyoruz. 2 aya yakın bir süre bu takım, kenti kapı kapı dolaşacak, karış karış gezip vatandaşla görüşecek ve Türkiye'nin 2023 Vizyonu hedefi için çalışacak" dedi.

BÜLENT ARINÇ GELİYOR
AK Parti Bursa milletvekili adaylarının tanıtım toplantısına partililerin heyecanla beklediği ilk sıra adayı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da katılacak. Öğle saatlerinde İnegöl'e ulaşması planlanan Bakan Arınç için Kestel girişinde bir karşılama töreni düzenlenecek. Başbakan Yardımcısı Arınç karşılamanın ardından Bursa İl Başkanlığı'na geçip, seçim çalışmaları ile Bursa'nın bugünkü sorunları ve çözüm yollarına ilişkin olarak hazırlanmış brifingi izleyecek. Arınç, bir süre dinlendikten sonra saat 17.30'da 24. Dönem Bursa Milletvekili Adayları Tanıtım Toplantısı'na katılacak.
 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!