Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

AK PARTİ'Lİ ADAYDAN CHP'YE ZİYARET

Ak Parti Bursa Milletvekili adayı Hüseyin ŞAHİN seçim çalışmalarını sürdürdüğü Yıldırım ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Yıldırım İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

AK PARTİ'Lİ ADAYDAN CHP'YE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Yıldırım İlçe başkanı Ali TOĞAN'ı makamında ziyaret eden Hüseyin ŞAHİN, biz halkımıza partiler olarak kendimizi sunuyoruz onların seçme haklarına sığınıyoruz, CHP olmadan MHP olmadan tabikide bir siyaset düşünülemez fakat hepimizin yapması gereken bu ülke vatandaşlarına en iyi hizmeti götürmek için eksikliklerimizi tamamlayarak Türkiye'nin daha yaşanabilir, ileri demokrasi dediğimiz insan odaklı bir siyaset ortamının oluşturduğu bir meclis kurararak halkımıza hep birlikte güzel hizmetler sunmak hedefimiz olmalıdır dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Yıldırım İlçe başkanı Ali TOĞAN, Ak Parti Milletvekili adayı Hüseyin ŞAHİN'in ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek siyasetçilerin çalışmalarında görevinin halkı refaha ulaştırmak olduğunu söyledi. TOĞAN, siyasi partilerin, görevi siyasetçinin görevi her zaman insan odaklı ortak amaçlara hizmet etmek olduğunu ifade etti.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!