AK PARTİ'DE ÇAYCI OLMAYA RAZIYIM

Haziranda yapılacak genel seçimler için YSK'ya verilen listede adı yer alamayan AK Parti Bursa milletvekili Sedat Kızılcıklı, partililerle vedalaştı.

AK PARTİ'DE ÇAYCI OLMAYA RAZIYIM

Kızılcıklı, AK Parti'de gerekirse çaycı bile olabileceğini söyledi. İnegöl ilçe teşkilatına gelen Kızılcıklı'yı Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İlçe Başkanı Bülent Temelli, belediye ve il genel meclis üyeleri ile partililer alkışlarla karşıladı. İlçe Başkanı Temelli, "Sayın vekilimize İnegöl'e kazandırmış olduğu büyük eserler için teşekkür ederiz. Bu seçim 2023 yılının Türkiye'sine önemli bir kilometre taşı olarak eklenecektir. İnşallah AK kadrolarla ilk 10 ülke arasına gireceğiz. Bundan sonra Türkiye'de büyük işler olacak. Bu hizmetler daha da artacak" dedi.
İnegöl'e hep ilkleri yaşattıklarını ifade eden milletvekili Kızılcıklı ise, "İkinci OSB, fen lisesi, öğretmen lisesi, sevgi evleri gibi hizmetlere imza attık. Türkiye'nin en güzel hastanesi İnegöl'e kazandırılacak. Barajlar, sağlık ocakları gibi hizmetler yapıldı. Büyük hizmetlere vesile olduk. Bu hizmetler devam edecektir. Milletvekilliği bitti, siyaset ve hizmet dönemi kapandı diye bir şey yok. İnegöl'ün yine büyük yatırımlar alabilmesi için canla başla çalışacağız. AK Parti'nin üçüncü dönem yine tek
başına iktidar olması için gayret edeceğiz. Tek başına iktidarda en uzun süre duran parti AK Parti olacak. En uzun başbakanlık yapma unvanına Recep Tayyip Erdoğan sahip olacak. Dostluğumuzu daha da pekiştireceğiz. Vaki olanda hayır vardır. Allah'ın izni ile hep beraber çalışmak durumundayız. 8.5 yıl AK parti sayesinde milletvekilliği yapabildik. Milletimizin desteği sayesinde oldu. AK Parti eliyle milletimiz büyük bir gelişim ve dönüşümü başaramasaydı parlamentoda benim gibi birçok vekil inanın ki olamazdı"
diye konuştu.
Başbakan Erdoğan'ın, "2023'e kilitlendik" sözlerini hatırlatan Kızılcıklı, şunları söyledi:
"Başbakan'ımızı tekrar başbakan yapmak, sonra gerekiyorsa cumhurbaşkanı ve başkan yapana kadar hep beraber çalışmaya devam. Türkiye bugün çok yukarılara çıktıysa, bölgesinde herkes tarafından takdir ediliyorsa, Başbakan'ımız Irak'a gittiğinde, "Mazlumların sesi, Irak'a hoş geldin" diye pankartlar açılıyorsa, bugün Libya'da 'Bir Allah'a, bir de Recep Tayyip Erdoğan'a güveniyoruz' diye pankartlar açılıyorsa, Filistin, Mısır'da millet Türk bayrakları ile mitingler yapılıyorsa biz bundan şeref duyarız. Bu
partinin hangi kademesinde olursak olalım, isterse mahalle teşkilatında olalım hiç fark etmez, yemin ederek söylüyorum, bu teşkilatta milletvekili olmak da çaycı olmak da şereftir. Ben çaycılığa da razı ve hazırım. Bu şerefli işi hep beraber yaptık ve devam edeceğiz. Allah hepinizden razı olsun. Hakkınızı helal edin."
Konuşmaların ardından Kızılcıklı partililerle vedalaştı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!