AK Parti Bursa Osmangazi Gençlik'ten anlamlı ziyaret!

AK Parti Bursa Osmangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Trabzon'da şehit olan Eren Bülbül'ün kabrini ziyaret etti.

AK Parti Bursa Osmangazi Gençlik'ten anlamlı ziyaret!

AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı şehitlerini unutmadı.

Gençlik Kolları Başkanı Hakan Köprülüoğulları, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Şehit Eren Bülbül'ün Trabzon Maçka İlçesi Köprüyanı Mahallesi'nde bulunan kabrini ziyaret etti. Gençlik Kolları yönetim kurulu, 11 Ağustos 2017 Cuma günü gerçekleşen hain saldırıda şehit düşen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başcavuş Ferhat Gedik için dua etti.

"Bursa'da fidan kampanyası başlatmak istiyoruz"

Eren Bülbül'ün kanının yerde kalmadığını söyleyen Başkan Hakan Köprülüoğulları, "Hain teröristler tarafından Trabzon Maçka'da şehit edilen Eren Bülbül kardeşimizin kabrini ziyaret etmek için geldik. Osmangazi Gençlik Kolları olarak İnşallah şehit oldukları yerden aldığımız topraklarla Bursa'da bir fidan kampanyası başlatmak istiyoruz. İyi ki varsın Eren, Eren'ler var olsun diyoruz" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Osmangazi Gençlik Kolları Başkanı Köprülüoğlu ve yönetimi Trabzon Maçka İlçe Gençlik Kolları teşkilatı ile bir araya gelerek 'kardeş ilçe' ilan ettiler. Sonrasında ise Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan'ın misafiri olan gençler belediye başkanına 16 numaralı ''İyi ki varsın Eren Bülbül'' yazılı Bursaspor formasını takdim ederken Belediye Başkanı Koçhan'dan da aynı içeriğe sahip Trabzonspor formasını teslim aldılar.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!