AK Parti Bursa Nilüfer Gençlik Kolları yönetim kurulu üyelerini tanıttı

AK Parti Nilüfer İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Yunus Emre Kara, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte tanışma toplantısı düzenledi.

AK Parti Bursa Nilüfer Gençlik Kolları yönetim kurulu üyelerini tanıttı

BURFAŞ Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıya AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkan YardımcısıMKYK üyesi İslam Arslan ve Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse katılım sağladı.

Gerçekleştirilen toplantıda konuşmasını yapan İl Başkanı Tarık Köse, 2019 seçimlerinin önemine değinerek önemli bir seçim sürecinin yaşanacağını belirtti. Bu seçim sürecinde Nilüfer ilçesinin Bursa için çok önemli olduğunu ve çalışmalarının bugünden itibaren başlayacağını belirtti.

2019 seçimlerine gençlik olarak şimdiden başladıklarını ifade eden Köse, Nilüfer gençliğini bu sürece hazır hale getirmek, bu yoğun tempoya ayak uydurabilecek hale getirmek, bu sürecin altından kalkabilecek hale getirebilecek bir teşkilat haline getirme ve daha ileriye götürme adına çalışmaları yürüttüğünü ve inancının tam olduğunu söyledi.

Toplantıya katılan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı İslam Arslan, yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gençliğe verdiği önemli mesajları yineleyerek, yeni seçilen yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Son olarak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Kara; "Yönetim kurulu üyelerine mazbatalarını takdim ettik. Toplantımız, Nilüferimiz, Bursamız ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!