AK Parti Bursa Mudanya: "Yaptığımız hataları telafi edip yerel seçimde Mudanya'yı geri alacağız"

AK Parti Bursa Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, yaklaşan 30 Mart yerel seçimleri hakkında Bursada Bugün'e konuştu. Ünal, "Yaptığımız hatalar sebebiyle AK Parti'den uzaklaşan Mudanya'yı tekrar hizmetle buluşturacağız" dedi.

AK Parti Bursa Mudanya: ''Yaptığımız hataları telafi edip yerel seçimde Mudanya'yı geri alacağız''

SEFA BALABAN/BURSADABUGUN.COM

AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Murat Ünal, Mudanya'nın çok ayrıcalıklı bir yere sahip olduğunu belirtti ve Bursa'nın nefes alan kapısı olarak niteleyerek, "Mudanya, Bursa'nın çok ayrıcalıklı beldelerinden bir tanesi. Mudanya'nın hak ettiği yere gelmesi için yerel belediyenin kendi üzerine düşeni çok sağlıklı bir şekilde yapmadığının kanaatindeyim. Bu açığı giderebilmek için Büyükşehirin ekipleri Mudanya'ya ayrı bir önem gösteriyor. Biz de bu önemin farkıdayız. Bursa'nın nefes alan kapısı burası. Bu hafta sonu itibariyle 294 bin aracın  Mudanya'ya giriş yaptığını resmi rakamlardan öğrenmiş bulunmaktayız" ifadelerini kullandı.

Mudanya'da olan sıkıntıların kaynağının Büyükşehir Belediyesi ve Mudanya belediyesinin koordineli olarak çalışamamasından kaynalandığını ifade eden Ünal, "Bu yoğunluğun getirdiği bazı sıkıntılar da var. Bir de bu sıkıntıların üzerine Büyükşehir ile yerel belediyenin aynı tarafa bakmamasından kaynaklanan sorunlara Mudanya'da yaşayan vatandaşlar hem de haftasonu ya da geceleri burada vakit geçirmek için gelen vatandaşlar tanık oluyor"

"Hatalarımızı telafi edeceğiz"

Yerel seçimlere az bir süre kaldığının da altını çizen Dr. Murat Ünal, "Sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmayacağız" sözlerini kullandı. Ünal, konuşmasına şu şekilde devam etti. "Yerel seçimlere çok az bir süre kaldı. Biz inanıyoruz ki, bizlerin yaptığı hatalar nedeniyle AK Parti belediyeciliğinden uzaklaşan Mudanya halkı 30 Mart yerel seçimlerinde Mudanya'yı tekrar hizmet ile bululturacak. Bunun için de biz gidilmedik ev, sıkılmadık el bırakmama prensibiyle çalışma programlarımızı organize ettik. Kendi derdimizi anlatmak zaman alıyor. Bunu yılmadan usanmadan anlattığımız zaman vatandaşın desteği ve katkısı oy ve dua olarak bize olumlu şekilde yansıyor. 30 Mart'a giderken inşallah çalışma tempomuzu daha fazla arttırarak, önümüzdeki sorunları aşmak için çaba sarf edeceğiz."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!